1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstanbul Deniz Otobüsleri seferlerini iptal
İstanbul Deniz Otobüsleri seferlerini iptal

İstanbul Deniz Otobüsleri seferlerini iptal

A+A-

       İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO) seferleri, olumsuz hava şartları nedeniyle bazı iç ve dış hat seferlerini iptal etti.



       IDO'dan yapılan açıklamaya göre, elverişsiz hava koşulları sebebiyle bazı hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi.  Iptal edilen seferler şöyle:


07.15 Yalova - Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot

07.30 Bandirma - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü

07.30 Bostanci-Kartal/Yalova Deniz Otobüsü

08.00 Bursa-Kabatas Deniz Otobüsü

08.15 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

08.15 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

08.30 Yalova / Kartal - Bostanci Deniz Otobüsü

08.30 Yenikapi - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

08.30 Armutlu - Armutlu T.K. - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü

09.30 Bursa - Kadiköy - Kabatas Deniz Otobüsü

09.30 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

09.30 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

10.10 Kabatas - Kadiköy - Bursa Deniz Otobüsü

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.