1. HABERLER

  2. İSTANBUL

  3. Milli İttifak'ın İstanbul Aday Listesi Açıklandı
Milli İttifak'ın İstanbul Aday Listesi Açıklandı

Milli İttifak'ın İstanbul Aday Listesi Açıklandı

Saadet Partisi 7 Haziran 2015 genel seçimleri için hazırladığı aday listesi açıklandı. Saadet Partisi aday listesi İstanbul , Ankara ve İzmir birinci, ikinci ve üçüncü bölge adayları.

A+A-

7 Haziran 2015 Saadet Partisi milletvekili aday listeleri açıklandı. Saadet Partisi'nin aday listesi yayımladı.

Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, İstanbul 1. Bölge 1 sıradan, BBP Lideri Mustafa Destici Ankara 2. Bölge 1. sıradan aday gösterildi.

Saadet Partisi'nin 2015 genel seçim listesinin sürpriz ismi ise, Mardin 1. sıradan aday gösterilen Ahmet Özal oldu.

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, İzmir 1. Bölge 1 sıradan aday gösterileceği iddia edilmişti. Ama Şahin'in hiçbir yerden aday gösterilmedi.

İSTANBUL 1. BÖLGE
 
İSTANBUL 1 1 MUSTAFA KAMALAK YÜKSEK - AVUKAT
İSTANBUL 1 2 OSMAN TÜFEKÇİ YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 3 YILMAZ BAYAT YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 1 4 MUSTAFA MİCAN ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 5 ABDULLAH SEVİM YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 1 6 İLYAS BURUNAK YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 1 7 MEHMET DERYA ONUK YÜKSEK DOKTOR
İSTANBUL 1 8 İMDAT KÖSOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1 9 DİCLE ŞİT YÜKSEK EĞİTİMCİ
İSTANBUL 1 10 SAMİ DALTABAN ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 11 SELAHATTİN ACAROĞLU YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 1 12 MÜJDAT DURAK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1 13 ABDÜLKADİR ARSLAN ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 14 KAMİL MUSTAFA BAĞCILAR YÜKSEK KAPTAN
İSTANBUL 1 15 YASİN KADIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 1 16 MUHAMMER YİĞİT İLK İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 17 MEHMET HAMDEMİRCİ YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 1 18 HASAN KIZILTOPRAK ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 19 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 1 20 FEVZİ ARDA ORTA SERBEST
İSTANBUL 1 21 MEHMET HİKMET ERGÜR YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 1 22 SERKAN ARSLAN ORTA MAKİNE TEKNİKERİ
İSTANBUL 1 23 AYSUN BAYRAKTAR ORTA YÖNETİCİ
İSTANBUL 1 24 MUSTAFA ŞİMŞEK ORTA İŞ ADAMI
İSTANBUL 1 25 MUSTAFA ÖNÜGÖREN İLK İŞADAMI
İSTANBUL 1 26 KADİR TURAN ORTA SERBEST
İSTANBUL 1 27 HASAN KAHVECİ YÜKSEK EMEKLİ
İSTANBUL 1 28 SELMA ÖZLÜ ORTA EV HANIMI
İSTANBUL 1 29 BURAK DÖNMEZ YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 1 30 MUAMMER ATMACA ORTA SERBEST
İSTANBUL 1 31 ABDULHALİM MEŞE YÜKSEK YÖNETİCİ

İli Aday - Sıra No - Adı Soyadı - Öğrenim Durumu - Mesleği

İSTANBUL 2. BÖLGE
 
İSTANBUL 2 1 BİROL AYDIN YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 2 2 FİKRET DAŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2 3 MUSTAFA KAYA YÜKSEK DIŞ TİCARET
İSTANBUL 2 4 MUSTAFA ARABUL YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 5 LÜTFİ KİBİROĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2 6 ADEM KARACA ORTA SERBEST
İSTANBUL 2 7 BİLAL AY YÜKSEK REKLAMCI
İSTANBUL 2 8 YAŞAR SAYAN ORTA MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2 9 ZEYNEL KESKİN ORTA İŞADAMI
İSTANBUL 2 10 CİHAN ŞERBET YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 11 FATMA NEVİN GÖKÇE YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 2 12 HASAN KARAASLAN YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 13 ERGÜN KAYA YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 2 14 KENAN HELVALI YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 15 EROL URHAN YÜKSEK SANAYİCİ
İSTANBUL 2 16 İBRAHİM SÖĞÜT İLK İŞ ADAMI
İSTANBUL 2 17 ADEM AKBULUT ORTA İŞADAMI
İSTANBUL 2 18 NAZMİ KALKAR ORTA YÖNETİCİ
İSTANBUL 2 19 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
İSTANBUL 2 20 AYTEKİN KURT YÜKSEK SİGORTACI
İSTANBUL 2 21 ABDULKADİR BEKTAŞ ORTA SERBEST
İSTANBUL 2 22 EROL HACİGÜL ORTA SERBEST
İSTANBUL 2 23 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 2 24 ŞEREF KANBER ORTA TEKNİSYEN
İSTANBUL 2 25 LEVENT ÇOTUK YÜKSEK TÜCCAR
İSTANBUL 2 26 TEVFİK DAG YÜKSEK AVUKAT

İli Aday - Sıra No - Adı Soyadı - Öğrenim Durumu - Mesleği

İSTANBUL 3. BÖLGE
 
İSTANBUL 3 1 MESUT DOĞAN YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 3 2 BAYRAM KARACAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3 3 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 3 4 TOLGA ARAL YÜKSEK İŞADAMI
İSTANBUL 3 5 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 6 HÜSEYİN AKTAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 7 BEKİR DEMİRKAYA YÜKSEK MÜTEAHHİT
İSTANBUL 3 8 METİN TÜRKOĞLU YÜKSEK SERBEST
İSTANBUL 3 9 BÜLENT KAYA YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 3 10 HASAN AYDIN YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 3 11 MUSTAFA BAĞRIAÇIK YÜKSEK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 12 AYHAN ÖZDEMİR İLK YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 13 OSMAN BAŞ ORTA MÜTEAHHİT
İSTANBUL 3 14 İRFAN BULUT YÜKSEK EMEKLİ
İSTANBUL 3 15 YAŞAR AVCI İLK TÜCCAR
İSTANBUL 3 16 SAVAŞ ÜNGÖR YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 3 17 ADNAN ŞAHİN YÜKSEK EMEKLİ
İSTANBUL 3 18 ALİ KARAHASANOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
İSTANBUL 3 19 TUNCER KOĞA YÜKSEK AVUKAT
İSTANBUL 3 20 HALİS GÜRKAN EREN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 3 21 EBRAR BEZCİ YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 3 22 SAADET KAYA ORTA ESNAF
İSTANBUL 3 23 MUHAMMET RESULOĞLU YÜKSEK MUHASEBECİ
İSTANBUL 3 24 GÜVEN KÜÇÜKHÜSEYİN ORTA ESNAF
İSTANBUL 3 25 YAŞAR ÇERİBAŞ İLK İŞADAMI
İSTANBUL 3 26 HANDAN GEZEN ORTA İŞKADINI
İSTANBUL 3 27 MESUDE DÖNMEZ ORTA YÖNETİCİ
İSTANBUL 3 28 ŞABAN YAVUZ YÜKSEK ESNAF
İSTANBUL 3 29 YAŞAR YILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS
İSTANBUL 3 30 MUSTAFA DUMAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3 31 ORHAN BABACAN ORTA YÖNETİCİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.