1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı merakla araştırılıyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? 10 - 16 Şubat haftalık burç yorumları. Astroloji meraklılarının araştırdığı haftalık burç yorumlarını sizler için araştırdık. Nuray Sayarı 10 - 16 Şubat haftasında burçları bekleyen gelişmeleri tek tek yorumluyor.

Haftalık burç yorumu Nuray Sayarı 10 - 16 Şubat 2020 haftasında bekleyen gelişmeleri yorumluyor. Bu hafta burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı gökyüzü ile yakından ilgilenenler tarafından merak ediliyor. Peki bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç için hangi gelişmeler olacak? Nuray Sayarı'nın 10 - 16 Şubat 2020 burç yorumları haberimizde.

HAFTALIK BURÇ YORUMU NURAY SAYARI 10 - 16 ŞUBAT 2020

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Başak burcunda seyahat eden Ay, günlük rutininizde sizi, detaylarla ilgilenmek zorunda bırakacak.  Sağlık taramasından geçmek için bugünleri değerlendirmek çok doğru olur. Yeni bir evcil hayvan almak isteyebilirsiniz.

Zira bir canlının bakımını üstlenmek, onunla sevgi dolu sıcak bir ilişki kurmak size iyi gelecektir. Annenizin ya da bir başka yakınınızın sağlığıyla ilgilenmek gündeme gelebilir. Tüm hafta boyunca ikili ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konuları açığa kavuşturmakla uğraşabilirsiniz. Bu hafta, hakkınızı korumak ve karşınızdakilerle tartışmadan çözüm yolları bulmak önem kazanır. Aşk konusunda kalbiniz kırılabilir. Özellikle Sevgililer Günü’nde her türlü olumsuz düşünceyi zihninizden uzaklaştırın. Hafta sonu için ani bir kararla bir seyahate gitmeye karar verebilirsiniz.

Pazar günü yönetici gezegeniniz Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle sorumluluklarınıza odaklanacak. İş ve ev hayatı arasında bir denge oluşturmaya çalışacaksınız. Kemik ve eklem sağlığınıza dikkat.  Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Uzun zamandır eğitim almak istediğimiz bir konuyla ilgili yeni bir fırsat önümüze çıkabilir.

İş ya da eğitim ile ilgili çok sayıda yurt dışı seyahati yapabiliriz. Yabancılarla iş yapmamız söz konusu olabilir. Hukuksal konularda, çözülmesini beklediğimiz sorunlar bizim lehimize sonlanabilir. Bu hafta aşk hayatınızda soru işaretleri olabilir, fazla endişeli hissedebilirsiniz. Partnerinizin biraz özgürlük istemesi sizde zaman zaman kuşku uyandırıyor olabilir. Aşırı duygusal ve hassas olabilir, en küçük şeyden nem kapabilirsiniz. Karşınızdakini kırmamaya özen gösterin.

İkili ilişkilerde arka planda olan konular gün yüzüne çıkabilir. Sevdiğiniz kişi sizden daha çok ilgi bekleyecektir. Finansal konularda güvenliğinizi koruyacak, sağlama alacak şekilde kararlar almalı ve bunları tereddüt etmeden uygulamalısınız. Bürokratik ve akademik konular ön plana gelebilir.  Herhangi bir hedefi yeterince uzun süre gözünüzde canlandırırsanız, yakın zamanda sizi doğrudan ona yönlendirecek bir plan yapacaksınız. Ancak, adil düzeyde sabır gerektirecektir. Hedeflerinize ulaşırken işinizi ihmal etmemeye dikkat edin.  Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta, gezegenlerden alacak olduğunuz etki ile beraber yaşamsal konularda biraz daha dikkatli davranmaya başlıyorsunuz. İlerleme noktasında başarılı adımlar atabilecek olmanız da önemli.

Uzaklarla ilgili gelişmeler söz konusu olduğunda ise bakış açınızı belirli ölçülerde değiştirmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme girmektesiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde yaşamsal konularda düzen kurmakta herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Daha dengeli ve kararlı görünebileceğiniz bu dönem içerisinde kontrolü elinizde bulundurma ihtimaliniz var. Ayrıca, ikili ilişkilerde ortaya koyacak olduğunuz tepkileri de doğru ayarlamaya çalışın. Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta ilişkilerinize önem vereceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Güvensizlikleriniz varsa sevdiğiniz insana karşı daha sıcak ve anlayışlı yaklaşımlarla ilerlemelisiniz. Yapacağınız işlerde başkalarından onay görmek isteyebilirsiniz.

Hafta ortasında parasal işleriniz önem kazanırken, Perşembe günü Merkür yay burcuna geçiyor. 15 gün boyunca sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Sağlığınızı ve beslenmek şeklinizi konuşmak, düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projelerle yola koyulabilirsiniz.

Haftasonu, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde kalıcı, sağlam adımlar atacak. Söylediğiniz sözlerin arkasında duracaksınız. Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Aslan burcundaki Dolunay’ın etkileri devrede olacak. Paranız, bütçeniz, kazançlarınız, sahip olduğunuz varlıklar, gelirleriniz, satış işleri, ürettiğiniz her türlü konu üzerinde olacaktır. Kişisel anlamda kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya da bir satım işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir ya da vergisel bir kazanç olabilir.

Eğer işiniz bir ortakla gerçekleşiyorsa, birlikte daha çok kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Aslında koşullarınız uygun ise, bir ev kredisine girip kendinize yeni bir ev veya araba alabileceğiniz koşulları da sağlayabilir. Yeni gelir kaynakları da yaratabilirsiniz kendinize. 16 Şubat’ta ise Mars, artık Oğlak burcunda seyahat etmeye başlayacak bu seyahat 31 Mart’a kadar. Enerjinizi daha çok ilişkiler ve ortaklıklar alanına yöneltebilirsiniz. Enerjinizi daha kontrollü bir şekilde kullanabilir, yeni bağlantılar kurabilir, ortaklıklarla ilgilenebilirsiniz.

İlişkiler ve ortaklıklarınızı çok daha kolay organize edebilir, idare edebilirsiniz. Yalnız Mars’ın zaman zaman agresyon getireceğini de unutmamak lazım, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda zaman zaman stres yaratan koşullarla uğraşmanız gerekebilir. Partner veya ortağı alttan almakta bir süre zorlanabilirsiniz. Varsa ortağınız veya partnerinizin minik bir kaza durumu da oluşabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa iş adamı, ticaretle uğraşan, işletme, borsa gibi sektörlerde çalışan, biraz gergin, çabuk parlayan tipleri hayatınıza çekebilirsiniz. Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta boyunca kariyerde önemli adımlar atmaya açıksınız. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle ilişkiler konusunda önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz.

Üstlerinizle olan ilişkileriniz sizin tavrınıza göre şekil kazanacaktır. Bazı anlaşmazlıkları uzlaşmacı yönünüzle farklı bir yere koyabilirsiniz. Değersizleşme duygusundan uzak durmanız gerekmektedir. Üstlerinizle ego savaşına girerseniz ani bir şekilde kariyerde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Daha özenli olun! Kariyerinizdeki sıkıntılı süreçleri aile ortamına yansıtmamalısınız.

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle haftanın stresini azaltmanız da mümkün. Davetler ve organizasyonlara katılmanız bu haftayı daha rahat atlatmanızı sağlayacaktır. Hafta sonundan itibaren aktif ve yoğun bir süreç sizi bekliyor olacak. Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 10-16 Şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü başkasının parasını yönetme konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi aceleci olarak değerlendirebilir. İlişkinizle ilgili kararlar alarak aniden bunları uygulamak isteyebilirsiniz. İlişkinizi bozacak tavır ve davranışlardan kaçınmalısınız.  İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımlarınızla eski yaralarınızı saracak ve kendinizi şifalandıracaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Salı günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, yenilik vb. Değişiklikler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Kendinizi sinirli ve öfkeli hissedebilirsiniz. Kavgaya ve tartışmaya meyilli olabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde sevginizi gösteremeyebilir kendiniz de sevgi görmediğinizi düşünebilirsiniz. Perşembe günü abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde değişim ve dönüşümü gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızla iradenizi uyumlu ve dengeli ifade edeceksiniz. 14 Şubat Cuma Sevgililer günü, sevgilisi olanlar için güzel zaman geçirecekleri bir gün olmasını dilerim. Olmayanlar üzülmesinler onlar için de mutlu olacakları bir kişi zamanı geldiğinde mutlaka gelip onları bulacak. Bu günü sevgi günü olarak kutlamak da mümkün. Ailemiz, sevdiklerimiz, arkadaşlarımız, çocuklarımız, akrabalarımız, komşularımız onlara sevgimizi gösterebilir ve hayatımıza kattıkları için teşekkür edebiliriz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kadersel olarak ilişkinizin sizi zorladığını hissedeceksiniz. İlişkinizle ilgili ani çıkışlar yapmaktan kaçınmalısınız.

Cuma günü eğitim verme ya da alma konusunda harekete geçeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik borcunuz ya da vergi, sigorta primi vb. Ödemeniz ortaya çıkabilir. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımını ve dolaştırılmasını yapabilirsiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirmek açık havada birlikte yürüyüş yapmak size iyi gelecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizi geliştireceksiniz. Pazar günü kadın erkek ilişiklerinde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikirlerinizle ve sözlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Mars 16 Şubat’ta oğlak burcuna geçecek. Sizin aile bireyleri ile ilişkiler, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınıza gelecek. Yeni bir ev satın almak ya da kiralamak için harekete geçebilirsiniz. Merkür gerilemesi 17 Şubat’ta balık burcunda başlıyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.  Haftaya görüşmek üzere.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Oldukça hareketli bir haftaya başlayan Akrep burçları sağduyularını korumaya özen göstermeliler. Özellik para kazandıkları konularda sonuçları düşünerek hareket etmeleri gerekiyor.

Hafta boyunca adeta tazelenip kendine gelen Akrep burçları pişmanlıklarını gözden geçirip boşa zaman harcamaktan kaçınacaklar. Eğer çalışkan bir ekibe sahiplerse tüm işlerini hızlıca tamamlayabilir ayrıca terfi ya da yurt dışında bir pozisyon gibi fırsatlar yakalayabilirler.

Hayatlarıyla ilgili verecekleri kritik bir kararı Eylül sonrasına saklamaları faydalı olacaktır. Verdikleri karar sonrası büyük bir pişmanlık duyabilirler. Haftaya görüşmek üzere..

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

YAY BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Geçmişi geçmişte bırak! Yeni bir aya, yeni gelişmelere, yeni hayallere odaklanma vakti geldi çattı. Şubat ayında hem duyacakların hem de dâhil olacaklarınla bambaşka duygular hissedeceksin. İletişim alanında yaşadığın sorunları telafi edecek günler seni bekliyor. Bu ay arkadaşlıkların, bağlantıların ve sosyal ilişkilerin güçlenirken, ertelediğin eğitimlerini ya da seyahatlerini yeniden programına alabilirsin. Diğer yandan sevdiklerinle, yakın çevrenle ve ailenle ilişkilerini güçlendirmek adına harekete geçebilirsin. İşin özü, Şubat ayı sana hem maddi hem de manevi yanını dengede tutarsan huzurlu günlerin seni beklediğini işaret ediyor.

Her ne kadar yorumlara ilk etapta kapalı olsan da, kendini nasıl yargıladığını en iyi sen bilirsin. Üzüntülerini bugüne kadar yönetebildiğin gibi şimdilerde ilişkine dair gerçek sorunlarını çözmek isteyeceksin. Yaşadığın sorunların üstesinden gelebildin, çevrende benzer sorunlar yaşayan kişilere tanık oldun. Bu evrede bazı kişilerin hala bu konularla ilgili bir ilerleme kaydetmediklerini hatta ruhsal olarak etkilendiklerini görebilirsin. Evli bir Yay burcuysan ve 1970-1984 yılları arasında doğmuşsan, 3 yıldır içinden çıkamadığın evliliğinle ilgili aksilikleri ve sorunları bu evrede çözebileceksin. Eğer eşinle evini ayırmadıysan ilişkine dair bakış açın değişebilir, bir şans daha vermek gerektiğine inanabilirsin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Yay burcuysan, sevgilinin yeniden bir araya gelmek için gösterdiği çabalara ve jestlere kayıtsız kalamayacaksın.

Kariyerini daha üst noktaya getirmek ve yaşam standartlarını arttırmak için motivasyonunu koruma altına alacaksın. Evet, belki şu an somut sonuçlar elde edemiyor olabilirsin ancak bir noktadan sonra çabalarının karşılığını katbekat almaya başlayacaksın. Sadece biraz daha sabırlı olmalısın. Başarmak için adım atmaktan asla korkma. Şubat ayında, kazançlarını ve giderlerini tekrar tekrar gözden geçirip planlayacaksın. Yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsan, çalışmalarına tepkisiz kalan arkadaşlarına karşı biraz daha temkinli olmalısın. Bu süreçte fikir bakımından da oldukça üretken olacaksın.

29 yılda bir burcunda misafir ettiğin Satürn, seni sıkı sınavlara tabi tuttu. Bu yüzden kendini dâhil çevrenle ilgili dolu dolu bir 3 yıl yaşadın. Atlatılması güç sorunların ardından bakmak artık senin için çok daha kolay olacak. Satürn artık güven evinde hareket ederken kimlere, nasıl sırtını dayayacağını iyi biliyorsun. Şans gezegeni Jüpiter’in geçmiş yıllarda açtığı yaraları kapatmana bir bir yardımcı olurken, samimi diyaloglar duyacağının da altını çiziyor. 4 Şubat’ta gerçekleşecek hava burcundaki Yeniay’ın etkisi, seni cesur konuşmalara hazırlayabilir. Geçmiş meseleler yeniden gündeme gelebilir. Tüm bunlarla birlikte bu ay, kendini sık sık alışverişte bulacaksın. Görünüşünde bazı değişiklikler yaptırmak isteyebilirsin. Ne zamandır yaptırmak istediğin estetik için bu ay derinlemesine araştırmalar yapacaksın. Haftaya görüşmek üzere..

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında Başak burcunda seyahat eden Ay, eğitim hayatınızda detaylara odaklanmanıza destek olacak. Bürokratik işlerle ilgili verimli sonuçlar elde edersiniz. Bir bayan desteğiyle iş hayatınızdaki aksaklıkların daha rahat üstesinden gelirsiniz.

Türel bahisler, yurt dışı ile temaslar gündeminizi oluşturabilir. Sair bir memlekette yaşamak için bu hafta detaylı bir araştırma yapmak istersiniz. Hane hayatınızda yaşadığınız münasebetleri sorgulama dönemindesiniz. Karşınızdakilere karşı yaşadığınız kırılganlıkları öfkeye dönüştürmeden söz etmeli, yalnızca egonuzun değil kalbinizin sesiyle de harekete geçmelisiniz. Çünkü zihin bizle daima oyun oynamaya hazır. Ancak kalpten gelen şefkat ruhun dinginleşmesine destek verir.

Cuma günü Sevgiliniz diye tanımlayacağınız kavram ya da şahısla bütünleşmeli, sevip sevildiğinizi içsel olarak derinden hissetmelisiniz. Hafta sonu uğraş gezegeni burcunuzdaki Mars’ın tesiriyle hayatta daha kararlı adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Haftaya görüşmek üzere..

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ücretli çalışanlar, işyerindeki müdürleri tarafından takdir edilebilirler. Ekip çalışması söz konusu olduğunda zor görevler genellikle daha basit hale gelir. Kendinizi özel üyelerle dolu bir ekibe dahil etmeye çalışın.  Mevsimlerin değişmesi nedeniyle sağlığınız için çok dikkatli olmanız gerekebilir. Kendinizi ilginç açık hava etkinlikleri ile meşgul etmeye çalışın. Hafif egzersizler için spor salonuna gitmek de fayda sağlayacaktır. 

Çiftler, kendileri dışında kimsenin kişisel işlerine karışmasına izin vermemelidir. Sevdiklerine teklif etmeyi bekleyen bekarlar bunu tereddütsüz yapabilirler. 

Sadaka ve dini amaçlar için önemli miktarda para bağışlayabilirsiniz. Kâr marjlarınız ve gelir yollarınız da artabilir. Kısa vadeli yatırımlar riskli olabilir. Öğrencilere performansları için burs verilebilir. Eğitim gezileri bu hafta boyunca ayrı bir olasılıktır.  Haftaya görüşmek üzere..

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM 10 - 16 ŞUBAT 2020 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu haftanın gündemi: Kafanda yer alan problemleri onarmak adına güçlü günlerden geçiyorsun, Yaparken yıkmak, ne kadar anlamsız değil mi?

Haftanın gündemini belirleyecek transitlerin etkisi yoğun olacak. 10 Şubat’ta Venüs-Uranüs ilişkisi, inandığın tüm değerleri yeniden sorgulamaya yöneltecek. İnsanların kendi çıkarları için yaptıklarına tanık olacaksın. İnandığın bazı insanların aslında senin iyiliğini değil kendi menfaatlerini kolladıklarını görebilirsin.

Sebepsiz tartışmalara son verebileceksin. Finansal konularda ekstra çözümler yaratman için karşına fırsatlar çıkabilir. Maddi güvence, ortak kazançlar, gelir kaynakları, eğitim gibi konular hayatında ön plana çıkıyor. Ummadığın bir yerden toplu para gelmesini sağlayabilir, bu konuda girişimlerini hızlandırabilirsin.  İkili ilişkilerde keskin konuşmalara dikkat etmelisin. Dilinin kemiği olmadığı gibi, sözlerin karşı tarafı inceltebilir. Haftaya görüşmek üzere..

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA TABLOSU NEDİR?

Burç yorumlarını okurken yükselen burcunuzu da bilmeniz ve onun hakkında bahsedilen önlemleri almanız hepimiz için önem arz etmektedir. Peki yükselen burç nasıl hesaplanır? Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? İşte yükselen burç hesaplama tablosu ve yükselen burç hakkında tüm merak edilenler...

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NURAY SAYARI NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde olusan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

10 - 16 Şubat 2020 Nuray Sayarı haftalık burç yorumları

 

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Yılı burçları neler bekliyor? 2020 yılında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm merak edilenler...

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

Yükselen burç özellikleri nelerdir? Hangi yükselen burç hangi özelliklerin karakterinize girmesini sağlar? Eğer yükselen burcunuz başak ise karakterinize tertip ve düzenlilik girecektir. Aynı zamanda ince eler sık dokur özelliğini size kazandıracak olan yükselen başak, karakterinize bir incelik ve önem katabilir. Bu bağlamda başak burcu gündelik hayatınıza detaycılık özelliği katacaktır. Eğer yükselen burcunuz aslan ise, gündelik yaşamda erkekseniz kadınlara, kadın iseniz erkeklere bakış açınız daha ateşli ve ihtiraslı bir hale gelebilir. Ayrıca hırstan rekabetten ve kendinizi göstermekten çok hoşlanan bir hale gelmeniz de kaçınılmazdır. Eğer yükselen burcunuz ikizler ise çok sık karakter ve özellik değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer burcunuz ikizler ise, bir insandan bir insana davranışlarınız değişebilir. Yakın olduğunuz insanlara çok yakın davranırken, size uzak ve sizin hoşlanmadığınız insanlara çok ama çok kötü davranabilme potansiyelini size veren yükselen ikizler, aynı zamanda çalışkanlık ve sevecenlik hislerini de size kazandıracaktır.

HABERE YORUM KAT