1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları Nuray Sayarı

11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları Nuray Sayarı

Beyaz tv'de hafta içi her gün Nur Viral'in yayınladığı hayatta her şey var programında Bugün Nuray Sayarı vardı. 11 - 17 Aralık 2017 haftalık burç yorumlarını dinlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

11 - 17 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları Nuray Sayarı

11 - 17 Aralık 2017 Nur Viral'in hafta içi hergün hazırlayıp sunduğu Hayatta Her şey var'da bugün Nuray Sayarı vardı. Nuray Sayarı haftalık burç yorumlarının buradan izleyebilirsiniz. 

Koç  
21 Mart - 20 Nisan

Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs

İkizler  
21 Mayıs - 21 Haziran

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül

Terazi
23 Eylül - 23 Ekim 

Akrep
24 Ekim - 22 Kasım

Yay
23 Kasım - 21 Aralık

Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak

Kova
21 Ocak - 18 Şubat

Balık
19 Şubat - 20 Mart

Bugün yayınlanan Hayatta Her Şey Var Programında neler oldu. Nur Viral'in Hafta içi hergün saat 11:00'de sunduğu Hayatta Her şey var'ın son bölümünü buradan izleyebilirsiniz.  Beyaz Tv'yi kadın kuşağında başarı ile temsil eden Nur Viral'le "Hayatta Her şey Var" programı  3.sezonunda dinamik içeriği ve alanında uzman konuklarıyla hafta içi her gün ekranda.

11 ARALIK BU HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

Geçen Hafta Burç Yorumları Hayatta Her Şey Var Son Bölüm İzle

NURAY SAYARI KİMDİR
Astrolog Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Kahireli ve 4 çocuklu bir ailenin en küçük kızı olan Nuray Sayar henüz 40 zatürre geçirmiş ve öldü olarak düşünülüp morga kaldırılmıştı. İlk,orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan astrolog, astroloji konusundaki eğitimini Kahire'de almış ve bu eğitimini 1991 yılında tamamlayarak astrolog olarak görev yapmaya başladı. Gençlik yılların bu yana metafizik konusuna ve doğa üstü güçlere karşı üstün bir ilgisi olan Nuray Sayarı, güçlü sezgisi sayesinde yaptığı önemli kehanetleri sayesinde Türkiye’nin tanınır bir isim oldu.

Nuray Sayarı’nın astroloji ve tarot bilimi ile ilgilenmektedir. Günlük, aylık burç yorumları da yapan Nuray Sayarı, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanıyor.

NUR VİRAL KİMDİR

Özel radyoların açılmasıyla birlikte yayın hayatına başlayan Nur Viral, farklı radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği görevlerini üstlenmiştir. 

Türkiye'nin ilk sağlık programı sunucusu olan Viral, Tatlıses TV ile başladığı Sağlık programları serüvenine uzun yıllar muhtelif kanallarda devam etmiştir.

Nur Viral, 5 yıl boyunca, HAYAT AĞACI isimli kadın kuşağı programını Tatlıses TV ve ortak yayın yapan 40 yerel televizyon aracılığı ile izleyiciye ulaştırmıştır. 

Ünlü sunucu sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları yapmıştır. 

Yemek yapmayı ve dünya mutfakları hakkında bilgi edinmeyi çok seven Viral, aynı zamanda bir Türk Sanat Müziği aşığıdır.

Güzel sunucu halen hafta içi her gün 11:00’da BEYAZ TV ekranında yayınlanan HAYATTA HER ŞEY VAR isimli kadın kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Her Şey Var Programı Ne Zaman Başlıyor

2 sezondur hayatın içinden gerçek konu ve konukları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren "Hayatta Her şey Var" yine  yeni sezonda da sunucusu Nur Viral ile sabah kuşağını aydınlatmaya geliyor.

"Hayatta Her şey Var" da  her gün farklı konu ve konuklar var. Pazartesi’den Cuma’ya pek çok konu ve uzman konuğa ev sahipliği yapan "Hayatta Her şey Var", izleyicileri internet ve telefonla programa katılabiliyor.

Nur Viral'le "Hayatta Her şey Var" astroloji, sağlık, psikolojik sorunlar, ilişkiler, dini konular ve daha pek çok konu ile  Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün saat 11.00'de Beyaz Tv ekranlarında olacak. Kanaldan Program ile ilgili açıklama bekleniyor. 

HABERE YORUM KAT