1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 13 adet su dolum ve ödeme noktası hizmete girdi

13 adet su dolum ve ödeme noktası hizmete girdi

Bilecik Belediyesi tarafından uygulamaya konulan ve şu an binlerce aboneye ulaşan Akıllı Kart Su Sayaç Sistemi için hazırlanan 10 adet bayi ile 3 adet kiosk,...

13 adet su dolum ve ödeme noktası hizmete girdi

Bilecik Belediyesi tarafından uygulamaya konulan ve şu an binlerce aboneye ulaşan Akıllı Kart Su Sayaç Sistemi için hazırlanan 10 adet bayi ile 3 adet kiosk, vatandaşların hizmetine girdi.

Birçok anlamda kolaylıklar sağlayacak olan sistem kapsamında hazırlanan Akıllı Kart Su Sayaç Dolum ve Ödeme Noktaları vatandaşlar; Hürriyet Mahallesinde 2 tane markette, Bahçelievler Mahallesinde bir cafede, Ertuğrulgazi Mahallesinde bir giyim mağazasında, Osmangazi Mahallesinde bir markette, İstasyon Mahallesinde bir büfede, Gazipaşa Mahallesinde telefoncuda, Beşiktaş Mahallesinde bir markette, İsmetpaşa Mahallelerinde bir markette ve Tepebaşı'nda bir iletişim mağazasında ödeme ve dolum işlemlerini yapabilecek.

Bütün faturalara 9 ay taksitlendirme yapılabilecek

Vatandaşlar için büyük kolaylıklar sağlayacak olan uygulama kapsamında ayrıca; Belediye Hizmet Binası, Kültür ve Kongre Merkezi girişi ile Belediye Çay Bahçesi yanındaki noktalarda hizmet verilecek. Belediyeye ait ve belediye dışındaki doğal gaz ve benzeri faturalarda, 9 aya kadar taksitlendirme yapılabilecekleri Ödeme Noktaları dışında vatandaşlar ayrıca, belediyeye ait bütün ödemelerini; Bilecik Belediye Başkanlığı Kurumsal İnternet Sitesi www.bilecik.bel.tr ve www.faturamatik.com.tr adreslerinden de yapabilecekler.

13 adet su dolum ve ödeme noktası hizmete girdi

13 adet su dolum ve ödeme noktası hizmete girdi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT