1. HABERLER
  2. FUTBOL
  3. 23 Ekim 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

23 Ekim 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

23 Ekim 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Maçlar hakkında bilgi edinmek isteyen sporseverler 23 Ekim 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularını araştırıyor. Maç programı haberimizde...

23 Ekim 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam ediyor.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 23 Ekim 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı...

23 EKİM 2021 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

23 Ekim 2021 Cumartesi günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 


09:00
Shonan Bellmar - Yokohama FC
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Iwata - Ehime
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:00
Ansan Greeners - Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

10:00
Bucheon - Asan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

10:55
Şahinbey Bld. - Etimesgut Bld.
Ampute Futbol Türkiye Kupası Final
TRT Spor

11:00
Gamba Osaka - Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner TV

12:00
Tom Tomsk - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

12:30
Busan - Gyeongnam
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

12:30
Gimcheon Sangmu - Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

13:00
Neftekhimik - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
Slutsk - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

13:30
Ç.Rizespor - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Keçiörengücü - İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Rakow Czestochowa - Termalica
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

13:45
AC Horsens - Lyngby
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

14:00
Elazığspor - Kahta 02
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Tepecikspor - Karşıyaka
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
İnegölspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Kanal On 6,  Bursa TV, 264 Sakarya

14:00
1922 Konyaspor - Eskişehirspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Aksaray Bld. - Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
Kanal 68

14:00
Kuşadası Gençlik - Beyoğlu Yeni Çarşı
TFF 3. Lig
Ege TV

14:00
Vasalunds - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Kömürspor - Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

14:00
Orenburg - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Nizhny Novgorod - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Ceyhanspor - Fethiyespor
TFF 3. Lig
FRT Tv Fethiye

14:00
Fatsa Bld. - Artvin Hopa
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

14:30
F.Düsseldorf - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30
Holstein Kiel - Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
Nürnberg - Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

14:30
Chelsea - Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

14:30
Cardiff City - Middlesbrough
İngiltere Championship
Bein Sports 4, Bilyoner TV

14:30
Jerv - Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Valencia - Mallorca
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

15:00
Sabah Bakü - Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Honka - Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

15:00
Mikkeli - Jippo
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
MuSa - Klubi 04
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
PK 35 - KPV
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Ekenas - Gnistan
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Rovaniemi - TPS Turku
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
VPS - Jaro
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Esbjerg - Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Voluntari - Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

15:00
Akron Togliatti - Olimp Dolgoprudny
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00
FC Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

15:00
Benevento - Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Lecce - Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Monza - Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Ternana - Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:30
Grazer - Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:30
Rapid Wien 2 - Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Salernitana - Empoli
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

16:00
Gaziantep FK - Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Konyaspor - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Tuzlaspor - Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

 16:00
Jönköpings - Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Norrby - Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
Djurgarden - Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Paris FC - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Osijek - Dragovoljac
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Bravo - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Volgograd - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Lechia Gdansk - Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Bravo - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Bayern Münih - Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30
Arminia Bielefeld - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30
Leipzig - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:30
Wolfsburg - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

16:30
Rostov - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Crystal Palace - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Everton - Watford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

17:00
Leeds United - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
A Spor, S Sport Plus

17:00
Southampton - Burnley
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Ibiza - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00
Coventry - Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Mariehamn - KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
KuPS - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

17:00
Aberdeen - Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Celtic - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Dundee United - Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Hearts - Dundee FC
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Ross Country - Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Fakel Voronej - M.Lipetsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Kamaz - Spartak Moskova 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Krasnodar 2 - Kuban
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Torpedo Moskova - Yenisey
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

17:00
Gomel - Energetik BGU
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

17:00
Viking - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

17:00
Arbroath - Ayr
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Kilmarnock - Hamilton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Partick - Dunfermline
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Queen of South - Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Raith - Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pardubice - Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Slovacko - Bohemians 1905
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Cadiz - Alaves
İspanya La Liga
D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

17:15
Neftçi Bakü - Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:15
Cercle Brugge - Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:15
Al Wahda - Emirates Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:15
Frosinone - Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:30
Santa Clara - Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

17:30
Mioveni - Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

17:30
Roda - FC Emmen
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:00
Nantes - Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

18:00
Aluminij - NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Admira - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Austria Vienna - SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Wolfsberger - A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Aluminij - NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:05
Hajduk Split - ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:15
Atromitos - Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
Hacken - Halmstads
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Pogon Szczecin - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Sassuolo - Venezia
İtalya Serie A
S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV

19:00
Göztepe - Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Akhisarspor - Uşakspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Afjet Afyonspor - Etimesgut Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Boluspor - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

19:00
Samsunspor - BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Huancayo - Deportivo Binacional
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Pohronie - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Senica - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zlate Moravce - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Baltika - Veles Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

19:00
Smyrnis - Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
CSKA Moskova - Samara
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Brest - Isloch Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

19:00
Stabaek - Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Young Boys - FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Pohronie - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Senica - Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zlate Moravce - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Tarsus İY - Nazilli Belediyespor
TFF 2. Lig
Sun TV Mersin

19:15
Sporting Gijon - Valladolid
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:30
Hertha Berlin - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30
Brighton - Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport PlusS Sport

19:30
Elche - Espanyol
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30
Kortrijk - Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Mechelen - Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner TV

19:30
Brescia - Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV

19:45
Utrecht - Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

20:00
Tondela - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
Ajaccio - Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Amiens - Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Dunkerque HB - Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Grenoble - JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Guingamp - Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Le Havre - Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Niort - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:00
Sochaux - Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

20:30
Dinamo Bucuresti - Rapid Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

20:30
Asteras Tripolis - Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

21:00
Zwolle - Heracles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Wisla Plock - Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

21:15
San Martin - Alianza Atl.
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15
Koper - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:15
Koper - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Schalke 04 - Dynamo Dresden
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

21:30
Malaga - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

21:30
Finn Harps - Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

21:30
Longford - Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV

21:30
Grasshoppers - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

21:45
Bologna - Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport, CBC Sport, Bilyoner TV

21:45
KAS Eupen - St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner TV

21:45
Lierse - Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:00
Leganes - Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00
Athletic Bilbao - Villarreal
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00
Lille - Brest
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
The Strongest - Real Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:30
Seattle Sounders - Kansas City
MLS
Bilyoner TV

22:30
Sporting Lisbon - Moreirense
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV

22:30
Vitoria - Brasil de Pelotas
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

23:00
Juventude - Ceara
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:00
Santos - America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

23:30
U. Deportes - Cusco
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
452
510
177
88
59
157
459
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT