1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. 15 yaşındaki kız çocuğu eve gelen davulcunun tecavüzüne uğradı

15 yaşındaki kız çocuğu eve gelen davulcunun tecavüzüne uğradı

Adana'da, evde yalnız olduğu sırada kapıyı çalan davulcunun tecavüzüne uğrayan 15 yaşındaki kız çocuğu aynı kişi tarafından kaçırıldı. Annesinin gözyaşlarıyla anlattığı olayın faili yakalanarak tecavüz ve alıkoyma suçlamasıyla tutuklandı. Kız çocuğu yurda yerleştirilirken, annesi tecavüzcünün idam edilmesini istedi.

15 yaşındaki kız çocuğu eve gelen davulcunun tecavüzüne uğradı

Adana'nın Kozan ilçesinde evde yalnız olduğu gün eve gelen davulcu Ziya A.'nın (37) tecavüzüne uğradıktan sonra kaçırılan 15 yaşındaki kız çocuğu S.S. bulundu. Olayın ardından yurda yerleştirilen kızın annesi Kader S. (32) gözyaşları içinde tutuklanan zanlının idam edilmesini istedi.

Tavşantepe Mahallesinde meydana gelen olayda, 14 yaşında engelli Taki S. (43) ile evlenen Kader S.'nin 1'i kız 7 çocuğu oldu. Kader S. büyük oğlu ciğerlerinden rahatsız olduğu için oğlu ile birlikte bir süre hastanede refakatçi olarak kaldı.

Bu süre içinde 15 yaşındaki kızı S.S. ise evde kardeşlerine baktı. Kardeşleri ve babasının olmadığı bir günde eve gelen davulcu Ziya A., kız çocuğuna tecavüz etti. Ziya A., annesini ve babasını öldürmekle tehdit ettiği için kız, bunu kimseye söyleyemedi. Davulcu Ziya Akdoğan, bir kaç gün sonra gelerek bu sefer kız çocuğunu kaçırdı. Bunun üzerine aile polise giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine harekete geçen polis, çocuğu Osmaniye'de buldu. Kız çocuğu, hemen yurda yerleştirildi. Zanlı ise bir süre sonra yakalanarak tecavüz ve alıkoyma suçlamasıyla tutuklandı.

15 yaşındaki kız çocuğu eve gelen davulcunun tecavüzüne uğradı

"ASILMASINI İSTİYORUM"

Anne S. kızının tecavüze uğradığından bu yana yuvasının dağıldığını belirterek, "15 yaşındaki kızım, Ziya A. tarafından kaçırılıp tecavüz edildi. Kızım, Osmaniye’de bulundu ama şuan yurtta kalıyor. O suçlunun cezalandırılmasını ve asılmasını istiyorum. Ben oğlumla hastanede yatıyordum. Bundan yararlanarak kızımı kaçırıp tecavüz ederek lekeledi. Allah rızası için herkes sesimi duysun bu suçlunun en ağır cezayı almasını istiyorum.

15 yaşındaki kız çocuğu eve gelen davulcunun tecavüzüne uğradı

''KIZIMI TEHDİT ETMİŞ''

Tecavüz ettiği kesin ama kızım bize söyleyememiş çünkü anneni, babanı ve kardeşlerini öldürürüm diye tehdit etmiş. Tek kızım var onunda başına bu olay geldi. Benim yuvam dağıldı hasta oğlum daha da kötü oldu. Olayı ilk duyduğumda kendimi öldürmek istedim" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Gülistan Başköy
Eğitim Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT