1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 17 Eylül Kanal D Yayın Akışı

17 Eylül Kanal D Yayın Akışı

Kanal D'de bugün hangi diziler var. Kanal D Yayın akışı, Çocuklar Duymasın saat kaçta.

17 Eylül Kanal D Yayın Akışı

06:45 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ
07:45 ANKARA'NIN DİKMENİ
08:45 AŞK ADASI
09:45 MAGAZİN D PAZAR
13:00 VER ELİNİ AŞK
15:45 MERYEM
18:45 KANAL D ANA HABER BÜLTENİ
20:00 ÇOCUKLAR DUYMASIN
23:45 SÜPER MAGAZİN
18 Eylül 2017 - Pazartesi
01:45 İSİMSİZLER
03:45 5N1K
04:45 GALİP DERVİŞ
05:30 NURSEL'LE EVİN TADI

ÇOCUKLAR DUYMASINDA BU BÖLÜMDE NELER OLUYOR

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Çocuklar Duymasın yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Sevilen dizi Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Haluk önce, bu partiye katılmak istemese de ısrarlara dayanamaz. İşte, Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı.

Haluk önce, bu partiye katılmak istemese de ısrarlara dayanamaz. Haluk, Meltem, Gönül, Tuna ve İsmail’in tüm dostlarının katılımıyla büyük ve renkli bir parti olur.

Herkes 70’ler kostümlerini giymiştir, partide 70’lerin en güzel şarkıları çalınır. Şirket 70’ler dekoruyla süslenir, görenler gözlerine inanamaz! Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna’nın sürpriz dans gösterisi izleyenlerin ağzını açık bırakırken, Emine, Hatice ve Kadriye’nin dans gösterisi ise herkesi kahkahaya boğar.

Herkesin günlerce heyecanla hazırlandığı bu partide İsmail Bey aşık olduğu kadına evlenme teklif edecektir! Gece Mary hanımın söylediği şarkılarla daha da renklenir.

Taş Fırın Haluk’un iş yerindeki halini merak eden ve birbirlerini böylece daha yakından tanıyacaklarını düşünen Meltem, Haluk’un iş yerine gitmek ister. Haluk başlarda itiraz etse de Meltem’in ısrarlarına dayanamaz.

Meltem önce inşaat şirketine sonra da Haluk’un peşinden şantiyeye gidince birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Gönül, Tuna’nın çocuklara karşı çok yumuşak bir dili olduğunu ve Tuna’nın bu tavrını değiştirmesi gerektiğini söyler. Diğer taraftan Haluk, yumuşak dilli reklamcı arayan bir arkadaşını Tuna ile tanıştırmak için eve getirir. Tuna’nın yeni haline başta Haluk olmak üzere herkes çok şaşırır.

Meltem, Mary ve Selçuk’u yemeğe davet eder. Yemeğe Selçuk’un genç sevgilisi İrem de gelince ortalık karışır. Öte yandan Meltem hamile olduğundan şüphelenince evde büyük bir telaş yaşanır.

17 Eylül Pazar günü Kanal D yayın akışı, eğlenceli komedi programı Kanal D Çocuk Kulübü ile başlayacak. Kanal D sabah yayın kuşağı Ankara’nın Dikmeni adlı yerli dizi ile devam edecek. Aşk Adası adlı yabancı sinema ve Magazin D Pazar’dan sonra, Ver Elini Aşk ve Meryem adlı yerli diziler Kanal D ekranlarında olacak. Canlı yayınlanacak Kanal D Haber’den sonra, sevilen dizi Çocuklar Duymasın ve Süper Magazin Kanal D akşam yayın kuşağında yayınlanacak.

Kanal D yayın akışında bugün neler var? 17 Eylül Pazar

Kanal D’nin 17 Eylül Pazar günü yayın akışı, eğlenceli bir program olan ve yıllardır Pazar sabah

ları Kanal D

ekranlarında yayınlanan Kanal D Çocuk Kulübü’nün yayınlanması ile başlayacak. Birçok ünlü ve sevilen çizgi film ile keyifli görüntülerin yayınlandığı program, saat 06.45’te ekranlarda olacak. Kanal D Çocuk Kulübü ile Pazar tatilinize eğlenceli bir başlangıç yapabilirsiniz. 

07.45’te, senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı komedi dizi

si Ankara

’nın Dikmen

i ekranlarda olacak. Başrolünde Bülent Emrah Parlak’un oynadığı dizide, Ankara’da türkücülük yapan Dikmen’in, ünlü bir türkücü olma isteği yüzünden dolandırılması ve İstanbul

’da beş parasız ortada kalması sonucu başına gelenler anlatılıyor.

08.45’te, Amanda Bynes, Chris Carmack ve Fred Willard gibi oyuncuların rol aldığı yabancı romantik komedi filmi Aşk

Adası Kanal D ekranlarında olacak. Filmde, hayranı olduğu Rock yıldızı ile Hawaii’de karşılaşan ve bir kazadan onu kurtarınca tanışan Jenny’nin, yıldızın ilgisini çekebilmek adına yaptıkları anlatılıyor.

09.45’te, Kanal D’nin başarılı magazin

programı Magazin D, sunucu Asena Atalay’ın başarılı sunumuyla ekranlara geliyor. Ünlüler ile ilgili çarpıcı özel haber

ler ve dikkat çekici röportajları bu programda izleyebilirsiniz. 

Saatler 13.00’ü gösterdiğinde ise, Ver Elini Aşk’ın tekrar bölümü izleyici karşısında olacak. Romantik komedi tarzında olan dizide, Ali İl ve Sevda Erginci başrolleri paylaşan isimler. Dizinin konusu ise, Amerika

’da doktora yaptığı sırada tek kişilik bir ilişkiden bir çocuk sahibi olan çapkın Alper ile Antepli bir köylü kızının yollarının kesişmesi. 

15.45’te, yerli dizi Meryem’in tekrar bölümü Kanal D ekranlarından yayınlanacak. Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı dizide, fedakarlık ve intikam

hırsı ile dolu bir aşk hikayesi anlatılıyor. 

18.45’te, gündem ile ilgili tüm son dakika gelişmelerini ve özel hazırlanmış haberler

i alabilceğiniz, canlı yayınlanacak olan Kanal D Haber ekranlarda olacak.

Akşam kuşağında ise, sevilen komedi dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Kanal D’de 17 Eylül Pazar akşam kuşağı, Süper Magazin’in ekrana gelmesi ile sona erecek. 

DİZİLER

İki Yalancı (Pazartesi 20.00)                                                               
Adı Efsane (Salı 20.00)
Meryem (Ağustos Çarşamba 20.00)
Çocuklar Duymasın (Pazar 20.00)
İsimsizler (Sezon finali yaptı.)
Vatanım Sensin (Sezon finali yaptı.)
Arka Sokaklar (Sezon finali yaptı.)
Bodrum Masalı (Sezon finali yaptı.)

MAGAZİN

Süper Magazin (Pazartesi 23.15)
Magazin D Yaz (Hafta içi 11.45)
Magazin D (Pazar 09.30)

Kanal D,

Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyla Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir.

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlamıştır. Kanalın hisseleri 16 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten 16 Ocak 2013'e kadar Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 3 Kasım 2014'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Cüneyt Özdemir, hafta sonu ise Serdar Cebe sunmaktadır. Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.[kaynak belirtilmeli]

Kanal, 20 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor.

Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 (geniş ekran) yayına geçti.
Kanal D, 1 Ekim 2006'da DHDTV adıyla[1] yüksek çözünürlüklü yayınına başlamıştır. Türkiye'nin ilk ulusal yüksek çözünürlüklü televizyon kanalıdır. Kısa bir süre yayınlarını durdurduktan sonra, 1 Eylül 2008 tarihinden itibaren D-Smart platformunda Kanal D HD adıyla tekrar yayına başlamıştır.

Kanal D HD, 18 Eylül 2014 tarihine kadar sadece D-Smart'ta 22. kanal'da yayın yapmaktaydı. Fakat 18 Eylül 2014'te D-Smart'taki yayınını devam ettirerek Digiturk'te 324. kanal'a, Filbox'ta 12245 H 27500 5/6 frekansına ve de Türksat 4A'da 12245 H 27500 5/6 frekansına şifresiz ve ücretsiz olarak eklenmişti. Fakat 1 Ekim 2014'te Türksat 4A uydusundaki şifresiz ve ücretsiz yayını ile Filbox'taki yayınını sonlandırmıştır. Kanal D HD, sadece D-Smart'ta 22. kanal'dan ve de Digiturk'te 324. kanaldan izlenebilmektedir. 6 Kasım 2015 tarihinde Türksat 4A'ya şifresiz ve ücretsiz olmuştur. Kanal D HD şu anda D-Smart 22.kanal Digiturk 324.kanal Teledünya 25. kanal Türksat TKGS 3.kanal Türksat 4A 12245 H 27500 5/6 Filbox 12245 H 30000 5/6 frekansıyla ve Tivibu 319. kanal yayın yapmaktadır. 28 Eylül 2015'te HD yazısını kaldırılmıştır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.