1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 17 Eylül Show Tv Yayın Akışı

17 Eylül Show Tv Yayın Akışı

Show Tv'de bugün hangi diziler var. Pazar günü Show tv yayın akışı nasıl, hangi programlar var. Rüya dizisi saat kaçta, Rüya dizisi final mi yapıyor. Tüm sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

17 Eylül Show Tv Yayın Akışı

06:15 GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK
08:30 KENDİNE İYİ BAK
10:00 PAZAR SÜRPRİZİ
13:00 LEZZET YOLCULUĞU
14:00 YENİ GELİN
17:00 ÇOCUKTAN AL HABERİ
18:45 SHOW ANA HABER
20:00 RÜYA
23:45 IP MAN: SON DÖVÜŞ
18 Eylül 2017 - Pazartesi
03:30 PAZAR SÜRPRİZİ
05:30 AŞK LAFTAN ANLAMAZ

Show TV’de 17 Eylül Pazar gününe ait yayın akışı, Güldüy Güldüy Show Çocuk’un ekrana gelmesi ile başlayacak. 06.15’te yayınlanacak programda, çeşitli komedi skeçlerini çocuklar canlandırarak hem seyircileri hem de tv başındakileri kırıp geçiriyor. Güldüy Güldüy Show Çocuk, pazar tatilinize başlamanın eğlenceli bir yolu olabilir.

08.15’te ünlü sunucu Ebru Akel

’in sunumuyla önemli bir sağlık

programı ekrana geliyor. Kendine İyi Bak adlı programda, sağlıkla ilgili ağız ve diş hastalıklarından beyin rahatsızlıklarına, kalp hastalıklarından  estetik ve zayıflamaya kadar bütün sağlık kolları hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanında sağlık alanındaki yeni tüm gelişmelerden konuk uzman doktorlar sayesinde haber

dar olabilirsiniz.

10.00’da, başarılı ve güzel sunucu Elif Özkul’un sunumuyla, ünlülerin başka bir yerde duyamayacağınız haberleri ve çarpıcı röportajlara sahip program Pazar Sürprizi 202. bölümü ile Show TV

ekranlarında olacak.

13.00’da, Turgay Başyayla

İle Lezzet Yolculuğu adlı yemek programının yeni bölümü ekranlarda olacak. Programda, Turgay Başyayla Anadolu

’yu il il, ilçe ilçe gezerek hem güzel yurdumuzun kültürünü ve güzelliklerini izleyiciye tanıtıyor, aynı zamanda geleneksel lezzetleri tadarak yerinde tanıtıyor.

14.00’da, Yeni Gelin adlı sevilen dizi

nin tekrar bölümü Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Tolga Mendi ve Jessica May’in başrollerini paylaştığı dizide, şehirli bir genç kızın bir aşirete gelin gitmesi yer yer komik yer yer dramatik bir dille izleyiciye aktarılıyor. 

17.00’da başarılı sunucu Evrim Akın’ın başarılı sunumuyla, son zamanların sevilen programı Çocuktan Al Haberi ekranlara gelecek. Yeni bölümü yayınlanacak programda, Evrim Akın birbirinden sevimli çocuklara çeşitli sorular soruyor.

18.45’te, tarafsız ve dürüst haberin adresi Show Haber’i, başarılı spiker Jülide Ateş’in sunumuyla izleyebileceksiniz. 

20.00’da, Rüya adlı yerli dizinin yeni bölümü akşam kuşağında Show TV’de yayınlanacak olan ilk program. Dizinin başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu ve Ulaş Tuna Astepe gibi oyuncular yer alıyor. 

Show TV akşam kuşağı saat 23.45’te İp Man: Son Dövüş adlı yabancı sinemanın yayınlanması ile sona erecek. 

PROGRAMLAR:
Artık Susma Yeni
Pelin Karahan'la Nefis Tarifler Yeni
Gelin Evi
Dünya Güzellerim
Zahide Yetiş'le
Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu
Gece Hattı
Güldür Güldür Show

SHOW TV HAKKINDA:
Show TV, Show Radyo ile birlikte, 1 Mart 1991'de Erol Aksoy, Dinç Bilgin, Haldun Simavi ve Erol Simavi tarafından Fransa'da kurulmuş ve yayınına "Başka Bir Alem!" sloganıyla Fransa üzerinden başlamıştır. 1 Mart 1992[1] tarihinde de Türkiye'de yayın hayatına başlamıştır. Yayına başladığı ilk dönemlerde yayınlanmayan Show TV Ana Haber Bülteni, aylar sonra ilk kez Mehmet Ali Birand tarafından 2 Mart 1992'de sunulmaya başlanmıştır. Kanal, Mart 1992'de Türkiye'ye de yayın yapmaya başlayınca, gerçek bir yayıncılık anlayışına girmiştir. Show TV, bir dönem kardeş kanalı olan Cine5 ile birlikte Türk televizyonculuğuna yeni soluk ve heyecan getirmiştir.


Kanalın ilk genel müdürü Güneri Civaoğlu'ydu. Show TV Ana Haber Bülteni'ni kanalın ilk dönemlerinde Gülgün Feyman, 1996 ve 2002 yılları arasında da Reha Muhtar sunmuş, Reha Muhtar bu sayede dönemin Show TV'sinin en bilindik simalarından biri haline gelmiştir. 1993 yılında Erol Aksoy ve Dinç Bilgin ile ortak girişimi, 1994 yılında Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Aydın Doğan ile ortak girişimi, 1995 yılında tekrar Erol Aksoy ve Dinç Bilgin ile ortak girişimi olmuştur. 1997 yılında Erol Aksoy'ya geçmiştir. 1999 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından satın alındı.

90'larda Arena adıyla yayınladıkları en iyi haber programının yayınlandığı tartışma programıyla büyük beğeni kazanan Show TV, yine 90'ların başında kırmızı nokta uygulamasıyla gece yarısı yayınlanan Tutti Frutti gibi programlarla erotik yayın yapmıştır. Bu erotik yayın daha sonradan RTÜK aracılığıyla kaldırılmış ve kaldırıldığı ilk aylarda, gece teletekst yayını ve ünlü yabancı dizilerin yayını yapılmıştır.

Show TV, yine 90'lı yıllarda Simpsonlar, Seinfeld, Sıkı Dostlar, Dallas, Battlestar Galactica, Yalan Rüzgârı, Roseanne, Power Rangers, S.W.A.T., Superboy ve The Rookies gibi pek çok yabancı dizinin tekrar bölümlerini gündüz ve geceyarısı kuşaklarında yayınlamıştır.

TRT ve Star TV'den sonra yayınladığı Bizimkiler, Sıdıka, Deli Yürek, Örümcek, Şehnaz Tango, Küçük İbo, Zehirli Çiçek, Sırılsıklam, Canısı, Haşlama Taşlama, Bu Sevda Bitmez, İki Kız Kardeş, Mirasyediler, Hangimiz Eşek, Gökkuşağı, Ana Kuzusu, Hemşerim, Ayşecik ve Zirvedekiler gibi yerli dizileriyle de büyük seyirci kitlesine sahip olmuştur.

Yarışma programlarında çığır açan Biri Bizi Gözetliyor'un 2000 yılında yayınlanan ilk sezonu Show TV'ye çok büyük reyting sağlamıştır.

Show TV ilk logosuyla, 90'lı yıllarda Türk insanının yaşamında önemli bir unsur olmuştur. Belgesel, müzik, sinema gibi yayınladıkları programların başlangıçlarındaki jenerikleriyle ve O harfinin içindeki renginin ve harfin şeklinin değişimiyle de akılda kalıcı kanallardan biri haline gelmiştir.

Show TV, 1 Ekim 2002 tarihinde SHOW sözcüğünün O harfinin, gökkuşağı renklerindeki 12 yapraklı bir çiçeğin tam merkezinde bulunduğu yeni logosu ve yeni "Esas Show bu Show!" sloganıyla yeni yayın dönemine başlamıştır. Kanalın bu yeni döneminde Acun Ilıcalı, Serap Ezgü, Magic Necmi, Seda Sayan, Saba Tümer, Derya Baykal, Çağla Şikel ve Alişan gibi isimler, kanalın bu döneminin bilinen simalarından olmuşlardır. Serap Ezgü İle Biz Bize, Deryalı Günler gibi programlar da gündüz kuşağının izlenen programlarından olmuştur. Acun Firarda, kanalın 2000'lerde yayınlanan önemli gezi programlarından olmuştur.

Ekmek Teknesi, Tatlı Hayat, Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi, Dadı, Doktorlar ve Adını Feriha Koydum gibi beğenilen diziler başta olmak üzere günümüze dek toplam 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlayan Show TV, en çok farklı dizi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır.

2003-2005 yılları arasında yayınlanan Kurtlar Vadisi, yalnızca 2 bölüm yayınlanan Kurtlar Vadisi Terör (2007) ve yine 2007-2009 yılları arasında Show TV'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizileri çok büyük izlenme oranları almaya başlamış ve mafya/silah içeren diziler modasını başlatmışlar, ancak diziler yüzünden RTÜK tarafından kanala pek çok yasaklama getirilmiştir.

Var Mısın Yok Musun?, Survivor Türkiye - Yunanistan, Fear Factor, Wipe Out, Şarkı Söylemek Lazım, Buzda Dans, Yemekteyiz gibi yabancı ve Gelinim Olur Musun? tarzı yerli menşeîli Show TV yarışmaları, çok izlenmelerinin yanı sıra Türk televizyonculuğunda yeni bir sayfa açarak yarışma furyası dönemini başlatmışlardır. Show TV, aynı zamanda 25 yarışma ile en çok sayıda farklı yarışma programı yayınlamış Türk televizyon kanalıdır.

29 Eylül 2005 tarihinde Avrupa'daki Türklere yönelik yayın yapan Show Türk açılmıştır.

atv'nin el değiştirmesinden sonra kanalın yeni sahipleri ile uyum sorunu yaşayabileceklerini düşünen Ali Kırca ve diğer atv Ana Haber Bülteni çalışanlarının birçoğu, 31 Aralık 2007 tarihinde Show TV ile anlaşmışlar ve her zaman olduğu gibi Show TV Ana Haber Bülteni'ni hafta içleri Ali Kırca sunmuştur. Hafta sonu haberlerini ise 31 Aralık 2007'den 31 Ağustos 2012'ye kadar Korcan Karar sunmuştur. Show TV Ana Haber Bülteni'nden sonra yayınlanan Spor Sayfası programını hafta içleri Melih Gümüşbıçak, hafta sonları Merve Toy, Ebru Gürsoy ve Birsu Eren sunmuştur. Siyaset Meydanı programını her perşembe gecesi Ali Kırca sunmuştur. Show TV'nin seslendirme sanatçısı 2010 yılından itibaren Mehmet Onur'dur. Tuba Atav ise Korcan Karar'ın yerine hafta sonu haberlerini sunmaya başlamıştır.[2]

Show TV, 3 Eylül 2012'den itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

18 Mayıs 2013 tarihinde kanalın sahibi olan Mehmet Emin Karamehmet'in, İnterbank ile ilgili kredi ilişkilerinden kaynaklanan 455 milyon dolar nedeniyle TMSF tarafından Show TV, 360, Lig TV, Digitürk, Alem FM, Lig Radyo, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi ve BMC şirketlerine el konuldu.

Çukurova Medya Grubu, TMSF gözetiminde olmak üzere Show TV ve kardeş kanalları Show Türk ve Showmax'i 402 milyon dolara Ciner Medya Grubu'na sattı.

15 Haziran 2013'ten 5 Ocak 2014'e kadar Show TV Ana Haber Bülteni'ni hafta içleri Erhan Çelik sundu. Hafta sonları ise Cansu Oyan sunmuştur. Ayrıca Show Kulüp'ün yayınına son verilmiştir. Kanalın yeni sezondaki yenilikleri nedeniyle Aşk Emek İster dizisi yayından kaldırıldı. atv'den Benim İçin Üzülme dizisini transfer etti. 5 Ağustos 2013'te hafta sonu haberleri Pınar Erbaş tarafından sunulmaya başlandı. 14 Aralık 2013'te kanala, FOX'tan Fatih Harbiye dizisi transfer edildi. Erhan Çelik'ten boşalan sunucu kolduğuna Ece Üner geçti ve hafta içi haberlerini sunmaya başladı.

TMSF'nin 30 Mayıs 2014'te yaptığı açıklama ile, Show TV'nin ve diğer kanalların Ciner Medya Grubu'na satışının iptaline ilişkin açılan dava sonucunda İstanbul 4. İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararı verdiğini ve böylelikle kanalların yeniden TMSF'ye geçtiğini duyurdu.

Ancak 18 Temmuz 2014'te, TMSF Show TV'nin haklarını yeniden Ciner Medya Grubu'na verdi.

9 Ocak 2015'te, İstanbul 4. İdare Mahkemesi Çukurova Medya Grubu'nun başvurusu üzerine açılan davada Show TV'nin Ciner Medya Grubu'na devrini iptal etti ve kanal yeniden TMSF'ye geçti.[

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.