1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. 19 Aralık 2017 Milli Piyango çekilişi var mı?

19 Aralık 2017 Milli Piyango çekilişi var mı?

Her ay 3 kere çekilişi yapılan Milli Piyango'nun bu haftaki çekilişi 19 Aralık 2017 tarihinde MPİ yetkilileri tarafından yapılması bekleniyordu ancak Yılbaşı özel çekilişi nedeniyle 19 Aralık Çekilişi iptal edildi.

19 Aralık 2017 Milli Piyango çekilişi var mı?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her ay 3 kere çekilişi yapılan Milli Piyango şans oyunu için bu hafta çekiliş tamamlanması bekleniyordu.

MİLLİ PİYANGO 19 ARALIK ÇEKİLİŞİ YAPILMAYACAK!
 
Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişinin ay sonunda yapılacak olması nedeniyle bu ay Milli Piyango çekilişi yapılmayacak. Aralık ayında yalnızca Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi yapılacak.

MİLLİPİYANGO BİLET SORGULAMA EKRANI (TIKLA SORGULA)

MİLLİ PİYANGO NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA ÇEKİLİYOR?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Balgat binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan çekilişler, her ayın 9, 19 ve 29'unda düzenli olarak saat 21:15'te yapılmaktadır. Çekiliş MPİ'nin internet sitesinden veya bolgegundem gazetesinde anlık olarak verilmektedir.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Milli Piyango çekilişinin tamamlanmasının ardından Milli Piyango İdaresi'nin resmi sitesi olan mpi.gov.tr'den resmi sonuçlar yayınlanmaktadır. Kazanan numaralarla birlikte çekilişin resmi kayıt videosu da vatandaşlarla paylaşılmaktadır.

19 Aralık 2017 Milli Piyango Sonuçları Açıklandı mı?

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Milli Piyango çekilişi için bilet alan vatandaşlar, çekiliş sonuçlarıyla beraber en çok "Milli Piyango bilet sorgulama nasıl yapılır?" diye merak ediyor.

Milli Piyango bilet sorgulama işlemi için, ilk olarak Milli Piyango İdaresi'nin resmi sitesi olan mpi.gov.tr adresine giriş yapmak ve ardından "Bilet Numarası" kutucuğuna bilet numarası yazılması gerekiyor.

milli piyango sonuçları, milli piyango, mpi bilet sorgulama

MİLLİ PİYANGO BİLETLERİ NEREDE BASILIYOR?

Milli Piyango biletlerinin basımı T.C. Merkez Bankası'nın Banknot Matbaasında filigranlı özel para kağıtlarına güvenlik koşulları altında yapılmaktadır. Milli Piyango oyunlarının tüm biletleri Türk Parasını Koruma yasasının güvencesi altındadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT