1. HABERLER
  2. FUTBOL
  3. 5 Aralık 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

5 Aralık 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

5 Aralık 2021 Pazar günün oynanacak maçlar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Maçlar hakkında bilgi edinmek isteyen sporseverler 5 Aralık 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularını araştırıyor. Maç programı haberimizde...

5 Aralık 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam ediyor.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 5 Aralık 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı...

5 ARALIK 2021 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

5 Aralık 2021 Pazar günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 


09:00
Jeonbuk - Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

09:00
Suwon City - Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

09:00
Ulsan - Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
 
10:45

Melbourne Victory - Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 2, Bilyoner TV

12:00
Fenerbahçe - Ç.Rizespor
TFF Elit U17 Ligi
FB TV

13:00
Sivas Bld. - Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Turgutluspor - Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Arnavutköy Bld. - Elazığspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok
 

13:00

Kırklarelispor - Akhisarspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Eskişehirspor - Kırşehir Bld.
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

13:00
Çorum FK - İnegölspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Karaköprü Bld. - İçel İY
TFF 3. Lig
TRT Kürdi

13:30
Kayserispor - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Ümraniyespor - Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

13:30
Manisa FK - Kocaelispor
Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2

14:00
Khimki - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:15
RKC Waalwijk - NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

14:30
Bologna - Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
 

14:30

Mioveni - Sepsi
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

15:00
St. Etienne - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

15:00
Neftçi Bakü - Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Bravo - Radomlje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Dundee United - Celtic
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
 

15:30

Hannover 96 - Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Heidenheim - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30
Dynamo Dresden - Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

15:30
Beerschot - Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

16:00
Giresunspor - Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
 

16:00

Hatayspor - M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Rayo Vallecano - Espanyol
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

16:00
Ponferradina - Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

16:00
Altınordu - Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Ascoli - Parma
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Como - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:15
Basel - FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

16:30
LASK - SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
Wolfsberger - Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

16:30
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

16:30
G.A. Eagles - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

16:30
Dinamo Moskova - Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

16:30
Nizhny Novgorod - Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Venezia - Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

17:00
Spezia - Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV
 
17:00

Lorient - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Monaco - Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

17:00
Montpellier - Clermont
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

17:00
Reims - Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
Leeds United - Brentford
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
 
17:00

Manchester Utd - Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

17:00
Tottenham - Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

17:00
Lokomotiv Zagreb - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
TV

17:00
Craiova - Voluntari
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

17:00
Bohemians 1905 - Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mlada Boleslav - Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Banik Ostrava - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Zira - Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Stuttgart - Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:30
QPR - Stoke
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2

18:00
Malaga - Amorebieta
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

18:00
Anderlecht - Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:00
Livingston - Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Westerlo - Mouscron
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

18:15
Elche - Cadiz
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
 
18:15

Ionikos - PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:15
Brescia - Monza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:30
Santa Clara - Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:30
Lugano - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
St.Gallen - Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
 

18:45

Feyenoord - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

19:00
Fenerbahçe - Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Nice - Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:00
Denizlispor - Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1

19:00
Rapid Wien - Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
Domzale - O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Zilina - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sochi - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Bodo Glimt - Brann
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Molde - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sandefjord - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sarpsborg 08 - Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Stabaek - Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Stromsgodset - Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Valerenga - Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Viking - Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:30
Monchengladbach - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30
Aston Villa - Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

19:30
Dinamo Zagreb - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
KGHM Zaglebie - Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

 
20:00

Sampdoria - Lazio
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
Slovacko - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:15
Lugo - Ibiza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15
Real Oviedo - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15
Real Sociedad B - Burgos
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

 
20:30
Levante - Osasuna
İspanya La Liga
Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, Bilyoner TV

20:30
Standard Liege - Charleroi
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

20:30
AEK - Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Aris - Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

21:00
Gil Vicente - Famalicao
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:00
Atletico Mineiro - Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Bahia - Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Corinthians - Gremio
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Cracovia Krakow - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

22:00
Always Ready - Bolivar
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

 
22:00

Independiente Petroleros - Nacional Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Real Potosi - Guabira
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Royal Pari - Blooming
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Lierse - Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

22:30
Las Palmas - Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:30
Steaua Bükreş - UTA Arad
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

22:30
Alessandria - Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

22:45
Juventus - Genoa
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport , 2Bilyoner TV

22:45
Bordeaux - Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

23:00
Celta Vigo - Valencia
İspanya La Liga
Smart Spor HDSpor Smart, Bilyoner TV


23:00
Konferans Finalleri 2. Maç
MLS Play-Off
S Sport Plus

23:00
Mechelen - Genk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

23:30
Braga - Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1405
645
1571
336
537
537
1436
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT