1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 19 Eylül 2017 Star Tv Yayın Akışı

19 Eylül 2017 Star Tv Yayın Akışı

Sezonun en iddialı isimleri ile, en sevilen oyuncuları ile izlenme rekorları kıran sevilen kanalStar Tv’de bugün neler var? Bugün Star tv’de hangi dizi ve programlar var? Dolunay’da bu akşam neler yaşanacak? Tüm detayları sizler için derledik..

19 Eylül 2017 Star Tv Yayın Akışı

19 Eylül Salı  Star TV yayını akışının detaylarını sizin derledik. Gün içerisinde yayınlanacak diziler, programlar ve diğer tüm ayrıntılarla Star Tv yayın akışı haberimizin içeriğinde..

STAR TV’NİN SEVİLEN DİZİSİ DOLUNAY'DA BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

Ekrana geldiği saatte, reytinglerde ilk sırayı bırakmayan Dolunay dizisi yarın yeni bölümüyle saat 20:00’da star tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Peki Dolunay dizisi 12..bölümde neler oluyor? Deniz Ferit ve Nazlı arasındaki aşkı görecek mi? Diziye dair tüm detayları sizler için derledik..

9e2713b9-e115-42e0-9797-ed3a8294f6b9.jpg

Ferit’in mutfağından ayrılarak özgürlüğünü ilan eden Nazlı yeni bölümlerde ne kararlar verecek merak konusu olurken öte yandan uzun zaman sonra kendisine uygun bir aşçı bulan Ferit, Nazlı’yı kaybetmek istemiyor. Ferit’in asıl sebebi ise Nazlı’dan yavaş yavaş hoşlanmaya başlaması diğer taraftan Deniz’in Nazlı’ya olan duygularının farkında olması ve uzun zaman sonra karşısına çıkan kendisini etkileyen tek bayanı kaybetmek istememesi oluyor.

Ferit gerçekleri ne zaman öğrenecek?

Dizinin her geçen bölümü Ferit ile Nazlı arasında birşeyle kıvılcımlanacak derken Nazlı’nın kardeşi Asuman’ın yaptığı hata yüzünden ikili arasında beklenen kıvılcımlanma bir türlü gerçekleşmezken Nazlı, kardeşinin yaptığı hatadan dolayı Ferit’ten çekinmektedir. Her yeni bölümde Asuman’ın yaptığı hatayı öğrenmesini beklediğimiz Ferit gerçekleri öğrenecek mi? Eğer gerçekleri öğrenirse Nazlı ile arasındaki bağ kopacak mı? Yoksa Nazlı ve Asuman’ı af mı edecek? Merak ediliyor.

Dolunay'ın son yayınlanan bölümü 11.bölümünde ise Asuman'ın yaptığı büyük hatayı Alya'da öğrenmişti. Hakan, Demet'i kaybetmek istemiyor Alya'da Deniz'i kaybetmek istemiyor. İkilinin yaptığı anlaşmada ise Ferit'in Nazlı'yla aşk yaşaması gerektiği konusunda konuşmuşlar sonucunda ise Hakan neden Nazlı'nın Ferit'ten kaçtığını Alya'ya söylemiş oldu. Dizinin son sahnesinde ise Alya gerçekleri Deniz'e söylerken Nazlı'nın sırrı ifşa olmaya başladı. Merakla beklenen yeni bölümde ise Deniz Nazlı'ya tepki gösterebilecek mi gerçekleri öğrenecek olan Ferit, Nazlı'ya ne diyecek merak konusu olurken Nazlı ve Asuman'ın yeni bölümde gelecekleri merak konusu oldu.

Dolunay 12.bölüm fragmanı

Dizinin yeni bölümüyle ilgili yayınlanan fragmanda ise Nazlı'nın gerçeği artık ortaya çıkıyor. Deniz, Asuman ile Demet'in arasındaki sır olan bilgiyi Alya'dan öğrenirken Nazlı ile Ferit ise restoranda oldukça hoş anlar yaşıyor. İkili arasında buzlar erirken Deniz, Nazlı ile Ferit'i sarmaş dolaş görmesi üzerine bildiği gerçekleri Ferit'e söyleyecek mi? Nazlı'nın sırrını açıkça Ferit'in önündemi dile getirecek merakla bekleniyor.

BUGÜN STAR TV’DE NELER VAR? ( 19 Eylül 2017)

19 Eylül 2017 - Salı

06:45 BUGÜN
08:30 BENİ AFFET / 1213
09:45 LEZZET HARİTASI / TKR
11:00 DUYMAYAN KALMASIN
13:00 DOLUNAY / TKR
14:30 BENİ AFFET / 1214
16:15 OLAY YERİ BALÇİÇEK İLTER
19:00 STAR HABER
20:00 DOLUNAY / 12
23:30 SÖZ / TKR
20 Eylül 2017 - Çarşamba
03:30 KİRALIK AŞK / 11
05:00 AŞKA TUTSAK / 11
06:00 YÜKSEK SOSYETE / 13
STAR TV’DE BU SEZON YAYINLANACAK DİZİLER:
Siyah İnci
Börü
Adını Sen Koy
Söz
Dolunay
Ateşböceği
İstanbullu Gelin
Fazilet Hanım ve Kızları
Türk Malı Aile Komedisi
PROGRAMLAR:
Balçiçek İlter ile Olay Yeri
Çarkıfelek
Bir Hülya Avşar Sohbeti
Duymayan Kalmasın
Mesut Yar Sunar
Özlem Denizmen'le Kadınca
Tülin Şahin ile Moda
Vahe ile Evdeki Mutluluk
Star Life
STAR TV HAKKINDA:
Star TV, 1 Mart 1989 yılında Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalıdır. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, özellikle dizileri, yarışma programları ve UEFA Şampiyonlar Ligi maç yayınlarıyla öne çıkmaktadır.
Star TV, Lihtenştayn'da 50.000 İsviçre frangı sermaye ile 1 Mart 1989'da kurulmuş bulunan Magic Box Incorporated AG adlı şirket tarafından Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı olarak, "Star 1" adı ile kuruldu ve Almanya üzerinden 7 Mayıs 1990'da, her gün 18:00 ile 23:00 saatleri arasında test yayınına başladı.[2] 12 Mayıs günü yayın süresi 12 saate çıkarıldı ve yayın saatleri 13:00 ile 01:00 saatleri arasına çekildi.[3] 4 Ağustos 1990'da ise normal yayına başladı.[4] Magic Box Incorporated AG'nin Türkiye temsilcisi olarak 1990 yılının Aralık ayı başında kurulan Magic Box International'ın patronları ise, Rumeli Holding'in sahibi Cem Uzan, Yapı ve Ticaret A.Ş., İmar Bankası ve Adabank'ın sahibi olan babası Kemal Uzan ile Turgut Özal'ın büyük oğlu Ahmet Özal'dı.
Anayasanın 133. maddesine göre, Türkiye'de radyo ve televizyon yayınları TRT'nin elinde olduğundan özel televizyon kurulamıyordu. Yine anayasaya göre Türkiye'deki tüm vericiler TRT'nin elinde olduğundan TRT Türkiye'den Almanya'ya görüntü transferine, "Anayasa'ya göre özel Radyo ve TV yasak" gibi bir gerekçe ile izin vermedi. Avrupa'da bu nakilleri PTT/Telekom gibi kuruluşlar yapıyordu. Turgut Özal'ın talimatı ile 3517 sayılı yasayla TRT'nin radyo-televizyon vericileri ve gerek karasal linkler gerek uydu işletmeciliği ve frekans tahsisleri yetkisi PTT'ye devredildi. PTT bu yetki ile sonraki yıllarda Türksat uydusunun Türkiye'ye kazandırdı. İşte bu sayede Magic Box Haber görüntüleri PTT'den kiralanan link ile Deutschland Telekom üzerinden yapıldı. Haberlerin günlük video görüntüleri Star 1'de yayınlanmaya başlandı. TRT vericileri hiçbir zaman kullanılmadı çünkü Almanya'dan Eutelsat uydusundan yapılan yayın Türkiye'de 60 cm çapında çanak antenler ve uydu alıcı cihazlar ile izlenebiliyordu. Dönemin SHP'li yöneticileri, Genel Başkanları Erdal İnönü'nün "korsan TV" sözü üzerine Ankara, İstanbul, İzmir gibi birçok ilde kapatma davaları açtılar. Ancak Kırıkkale'de bir mahkeme bilirkişi raporları ile Türkiye'den yayın yapılmadığını ve kapatma olamayacağını karara bağladı. Bu karar yargıtay tarafından da onaylanınca Magic Box yayınlarının ve yurt dışından yapılan uydu yayınlarının önünde yasal bir engel kalmadı. Dönemin başbakanı Süleyman Demirel bu durumu Davos toplantısında "De Facto" bir durum, "Türkiye'de çok sesli demokrasinin delili oldu." diyerek Anayasa ve Yasaların değiştirilmesi talimatı verdi. Anayasa değişti, 3984 sayılı RTÜK yasasının 25. maddesi TBMM'de kabul edilmişken Cumhurbaşkanı Turgut Özal vefat etti. Süleyman Demirel Cumhurbaşkanı, Tansu Çiller DYP Genel Başkanı ve Başbakan olarak bu yasanın Meclis'te kabul edilip yasalaşmasını 1994 yılında sağladı.
Star TV HD, 21 Mayıs 2009'da kurulan, Star TV ile eş zamanlı yayın yapan Star TV'nin yüksek çözünürlüklü kanalıdır.

Türkiye'deki başlıca kanallar arasında Kanal D'den sonra HD yayına başlayan ikinci kanaldır.

2005 yılında Doğan Grubu'nun Star TV'yi TMSF'den satın almasının ardından SD yayın yapmaya devam eden kanal, bir süre önce Murat Saygı'nın kanalın başına geçmesiyle HD yayın hazırlıklarına başladı ve 21 Mayıs 2009'da D-Smart platformunda Star TV HD adıyla yayına başladı. 31 Aralık 2012'e kadar Star TV HD logosu kullanıldı.

3 Ocak 2014 tarihinden itibaren Digiturk platformu 27. ve 327. kanallarda yayına başlamıştır. Ardından 24 Ocak 2014 tarihinde de Kablo TV platformunda 12. kanalda yayına başlamıştır. Böylece kanal D-Smart haricinde ilk defa başka bir platformda yayına başlamıştır. Ayrıca 18 Eylül 2014 uydu geçişlerinden kısa bir süre sonra Tivibu'ya 315. kanal'a eklenmiştir. Ayrıca Star TV HD, Türksat 4A uydusundan 1 Ekim 2014'e kadar şifresiz izlenebilmiştir fakat 1 Ekim 2014'te tekrar şifreli yayına geçmiştir. 2 Kasım 2014'te Doğuş Yayın Grubu'nun tek taraflı aldığı kararla Kablo TV'de 12.kanaldaki Star TV HD yayını sonlandırılmış daha sonradan 12 Kasım 2015'te tekrar eklenmiştir. 10 Kasım 2015 tarihinde Türksat 4A'da şifresiz ve ücretsiz olmuştur. Star TV HD D-Smart 24. kanal, Teledünya 26. kanal, Digiturk 327. kanal, Filbox 23. kanal, Türksat TKGS 5. kanal ve Türksat 4A 12015 H 27500 5/6 frekansından yayın yapmaktadır. 1 Mart 2016'da HD yazısını kaldırmıştır.

Ayrıca atv HD'den sonra ana haber bültenini ve sabah haber programı Bugün 'ü HD olarak yayınlayan 2. ulusal kanaldır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.