1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. 19 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev ilk bölümüyle Star'da

19 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev ilk bölümüyle Star'da

Ekranların sevilen kanalı Star TV 19 Nisan 2021 Pazartesi yayın akışını sizler için derledik. Güne "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programı ile başlarken, akşam ise "Kağıt Ev" ilk bölümüyle seyirci karşısında olacak. İşte detaylar..

19 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev ilk bölümüyle Star'da

STAR TV 19 Nisan 2021 Pazartesi yayın akışı nedir? Bugün Star TV ekranlarında hangi programlar var? Gündüz kuşağında "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" yer alırken, ardından ise fenomen program "Gerçeğin Peşinde" yayınlanacak. Akşam kuşağında ise "Kağıt Ev" adlı dizi ilk bölümü ve renkli konukları ile izleyicisi ile buluşacak... İşte 19 Nisan 2021 Pazartesi yayın akışı...

19 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev ilk bölümüyle Star'da

STAR TV 19 NİSAN 2021 PAZARTESİ YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
16.10 En Güzel Bölüm
18.40 Star Haber
20:00 Kağıt Ev

19 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev ilk bölümüyle Star'da

KAĞIT EV DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

(KAYNAK: STAR TV)

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT