1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. 2 Mart Cuma İstanbul Fatih Elektrik Kesintisi | Elektrik ne zaman gelecek

2 Mart Cuma İstanbul Fatih Elektrik Kesintisi | Elektrik ne zaman gelecek

Elektrik kesintisi, İstanbul Fatih ilçesinde ikamet edenler yaşanan elektrik kesintisinin ne zaman sona ereceğini sorgulamaya devam ediyor. İşte Fatih ilçesinde yapılacak olan elektrik kesintilerinin mahalle mahalle listesi

2 Mart Cuma İstanbul Fatih Elektrik Kesintisi | Elektrik ne zaman gelecek

Sabah saatleri itibariyle başlayan ve bakım ya da plansız kesintileri içeren süreçten Fatih ilçesi ve mahalleleri etkilenecek. Peki, İstanbul Fatih ilçesinde elektrikler ne zaman gelecek? İşte, 02 Mart Cuma günü yaşanacak olan elektrik kesintisi hakkında detaylı bilgiler….

Elektrikler ne zaman gelecek, elektrik kesintisi kaç saat sürecek, ALO elektrik kesintisi hattı ne? işte haberlerin detayı İstanbul Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi internet sitesi üzerinden, 02 Mart 2018 Cuma günü İstanbul Fatih İlçesinde uygulanacak olan planlı elektrik kesintilerini yayımladı. Aşağıdaki verilen planlı kesintilerde ilçe ve mahallenizi bulamıyorsanız BEDAŞ'a 186 numaralı Çağrı Merkezi'nde bildirebilir veya arıza bildirim forumunu online doldurabilirsiniz.

- ALİ KUŞÇU Mh., BAŞMÜEZZİN Sk., BOYACI KAPISI Sk., DARÜŞŞAFAKA Cd., FAHRİBEY Sk., MÜSTAKİMZADE Sk., YUSUF ZİYAPAŞA Sk., FATİH Cd., BAŞHOCA Sk., FEVZİPAŞA Cd., HAFIZPAŞA Sk., MİSVAK Sk., MUSANNİF Sk., MÜKERRİR Sk., (FATİH İlçesi) ve civarında 09:00-16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(12086-2264)
 

HABERE YORUM KAT