1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. 2019 AK Parti Koçarlı belediye başkan adayı Nedim Kaplan kimdir, aslen nereli?

2019 AK Parti Koçarlı belediye başkan adayı Nedim Kaplan kimdir, aslen nereli?

AK Parti Koçarlı belediye başkan adayı Nedim Kaplan oldu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Koçarlı'da AK Parti'yi Nedim Kaplan temsil edecek. Peki Nedim Kaplan kimdir, aslen nereli? İşte detaylı biyografisi

2019 AK Parti Koçarlı belediye başkan adayı Nedim Kaplan kimdir, aslen nereli?

31 Mart 2019 seçimlerine adım adım yaklaşılırken AK Parti adaylarını belirlemeye devam ediyor. Bu bağlamda Aydın'ın Koçarlı Belediye başkan adayı belli oldu. Böylece uzun süredir merak edilen ”2019 Koçarlı belediye başkanı kim olacak” sorusunun yanıtı açıklanmış oldu.

2019 AK Parti Koçarlı belediye başkan adayı Nedim Kaplan kimdir, aslen nereli?

Nedim Kaplan hakkında şuan bir bilgiye ulaşamadık. kendisi bizlere ulaşarak biyografisini göndermek isterse bu sayfada biyografi bilgilerine yer verebiliriz.

İletişim: bilgi@bolgegundem.com.tr

Koçarlı hakkında bilgi

Koçarlı, Ege Bölgesi'nde Aydın ilinin bir ilçesidir.

Aydın'a 24 km uzaklıktadır, son on yılda köyden göç eden kişi sayısı artmıştır. İlçeye Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından öğrenci yurdu kazandırılmıştır. Yüksek okulu vardır. Ancak ilçeye bağlı Çakmar köyündedir.

Osmanlı İmparatorluğunun son zamanlarında bucak olan Koçarlı belediyelik iken Cumhuriyet İdaresinde yürürlüğe giren 1580 sayılı Kanun gereğince belediye kurulması için aranan nüfus şartı ve Koçarlı’nın o günkü nüfusunun da 2000’in altında olması nedeniyle bucak merkezi köy olmuş ve 1946 yılına kadar köy olarak kalmıştır. 1 Nisan 1946 yılında ilçe olmuş ve belediye teşkilatı kurulmuştur.

 

 

HABERE YORUM KAT