1. HABERLER
  2. FUTBOL
  3. 27 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

27 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

27 Kasım 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Maçlar hakkında bilgi edinmek isteyen sporseverler 27 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularını araştırıyor. Maç programı haberimizde...

27 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam ediyor.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki  27 Kasım 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı...

27 KASIM 2021 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

27 Kasım 2021 Cumartesi günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

10:30
Seongnam - Gwangju
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Tom Tomsk - Neftekhimik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

11:45
Adelaide United - Melbourne City
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4, Bilyoner TV

11:45
Sydney FC - Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
Bein Sports 2, Bilyoner TV

12:00
Yenisey - SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00
Afjet Afyonspor - Kahramanmaraş
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Sakaryaspor - Etimesgut Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:00
Elazığspor - Kütahyaspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

13:00
Uşakspor - Eskişehirspor
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

13:00
Akhisarspor - Şanlıurfaspor
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

13:00
İnegölspor - Sarıyer
TFF 2. Lig
Yayın Yok

13:30
Antalyaspor - Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30
Kocaelispor - Menemenspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
İstanbulspor - Denizlispor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2

14:00
Akron Togliatti - Orenburg
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Volgograd - Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Spartak Moskova 2 - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Torpedo Moskova - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00
Legion - Kalju
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

14:00
Ural - Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:30
Gornik Leczna - Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:45
Hvidovre IF - Fredericia
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Sabah Bakü - Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:30
Erzgebirge Aue - Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30
Karlsruhe - Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Schalke 04 - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV

15:30
Arsenal - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

15:30
Preston - Fulham
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

16:00
Ç.Rizespor - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Alaves - Celta Vigo
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smar, tBilyoner TV

16:00
Boluspor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Sepsi - Chindia Targoviste
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

16:00
Alania Vladikavkaz - Veles Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Krasnodar 2 - M.Lipetsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Kuban - Olimp Dolgoprudny
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00
Alessandria - Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Ascoli - Monza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Benevento - Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Cosenza - Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Frosinone - Pordenone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00
Borussia Dortmund 2 - Kaiserslautern
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

16:30
Dornbirn - BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Liefering - Kapfenberg Bulls
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Rapid Wien 2 - St.Polten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30
Akhmat Grozny - Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Empoli - Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

17:00
Sampdoria - Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

17:00
Eskilstuna United - Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Falkenbergs - Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Gais - Sundsvall
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Helsingborg - Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Östersunds - Akropolis
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Trelleborgs - Jönköpings
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Varnamo - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Vasalunds - Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV

17:00
Dragovoljac - ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Vendsyssel - F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Radomlje - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mikulas - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pohronie - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
AS Trencin - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Tallina Kalev - Tammeka
Estonya Premium Liga
Bilyoner TV

17:00
Bryne - Strommen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Fredrikstad - Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Grorud - Ham Kam
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
KFUM Oslo - Jerv
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Raufoss - Asane
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Start - Sandnes
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Stjordals Blink - Aalesund
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Ull Kisa - Sogndal
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Slask Wroclaw - Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:00
Radomlje - Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mikulas - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
Pohronie - Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00
AS Trencin - Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:15
Neftçi Bakü - Sebail
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:30
Bochum - Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor , 4Bilyoner TV

17:30
Köln - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

17:30
Greuther Fürth - Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:30
Hertha Berlin - Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

17:30
Wolfsburg - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV

18:00
Crystal Palace - Aston Villa
İngiltere Premier Lig
A SporS Sport Plus

18:00
Liverpool - Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

18:00
Norwich City - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

18:00
Burgos - Malaga
İspanya La Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

18:00
Huddersfield - Middlesbrough
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect

18:00
Dundee FC - Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Hearts - St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Ross Country - Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
St.Johnstone - Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00
Baltika - Kamaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:15
Valencia - Rayo Vallecano
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV

18:15
Seraing - St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:15
Asteras Tripolis - Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:15
Brescia - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:30
Famalicao - Portimonense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:30
UTA Arad - Arges
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:30
NAC Breda - Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

19:00
Beşiktaş - Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Lille - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:00
Samsunspor - Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Aluminij - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Khimki - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
A.Klagenfurt - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
Admira - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
Altach - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00
Aluminij - Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:05
Slaven Belupo - Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

20:00
Juventus - Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

20:00
Lilleström - Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Odds BK - Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Grasshoppers - Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

20:15
Almeria - Huesca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15
Sporting Gijon - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30
Bayern Münih - Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV

20:30
Brighton - Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

20:30
Mallorca - Getafe
İspanya La Liga
Smart Spor HDSpor SmartBilyoner TV

20:30
Cercle Brugge - Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30
KAS Eupen - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30
Giannina - AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Smyrnis - Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Perugia - Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:45
Fortuna Sittard - Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00
Arouca - Boavista
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

21:30
Rapid Bükreş - Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

22:00
Zwolle - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

22:00
Rakow Czestochowa - KGHM Zaglebie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

22:30
Holstein Kiel - Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

22:30
Valladolid - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:30
Sion - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

22:45
Venezia - Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

22:45
Charleroi - Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

22:45
Lommel - Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

23:00
Nice - Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

23:00
Villarreal - Barcelona
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00
Palmeiras - Flamengo
Copa Libertadores Final
S SportS Sport Plus, Bilyoner TV

23:00
Willem II - G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

23:30
Belenenses - Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1353
637
1569
336
536
537
1436
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT