1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 250 öğrenciden Mehmetçiğe destek gösterisi

250 öğrenciden Mehmetçiğe destek gösterisi

Pamukçu ilkokulu ve Ortaokulu öğrencileri Afrin'de terörle mücadele eden askerlerimize destek için 250 öğrenci "Sporda Yetenek 10'la Gelecek" yazısı yazarak,...

250 öğrenciden Mehmetçiğe destek gösterisi

Pamukçu ilkokulu ve Ortaokulu öğrencileri Afrin'de terörle mücadele eden askerlerimize destek için 250 öğrenci "Sporda Yetenek 10'la Gelecek" yazısı yazarak, bayrak açtılar.

'Sporda Yetenek 10'la Gelecek" projesi kapsamında Pamukçu İlkokulu - Ortaokulu öğretmenleri ve 250 öğrencinin katılımıyla Türk Bayrağı açarak Afrin'de terörle mücadele eden Mehmetçiklere destek gösterisi yaptılar.

Balıkesir Valiliği tarafından başlatılan ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Altıeylül Kaymakamlığı, Altıeylül Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Altıeylül Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan protokolle hayata geçirilen "Sporda Yetenek 10'la Gelecek" projesi kapsamında Pamukçu İlkokulu - Ortaokulu öğretmenleri ve 250 öğrencinin katılımıyla; Türk Bayrağımızı açarak Afrin de terörle mücadele eden Mehmetçiklere destek gösterisi yaptılar.

250 öğrenciden Mehmetçiğe destek gösterisi

250 öğrenciden Mehmetçiğe destek gösterisi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT