1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. 26 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

26 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

Ekranların sevilen kanalı Star TV 26 Nisan 2021 Pazartesi yayın akışını sizler için derledik. Güne "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programı ile başlarken, akşam ise "Kağıt Ev" yeni bölümüyle seyirci karşısında olacak. İşte detaylar..

26 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

STAR TV 26 Nisan 2021 Pazartesi yayın akışı nedir? Bugün Star TV ekranlarında hangi programlar var? Gündüz kuşağında "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" yer alırken, ardından ise fenomen program "Gerçeğin Peşinde" yayınlanacak. Akşam kuşağında ise "Kağıt Ev" adlı dizi yeni bölümü ve renkli konukları ile izleyicisi ile buluşacak... İşte 26 Nisan 2021 Pazartesi yayın akışı...

26 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

STAR TV 26 NİSAN 2021 PAZARTESİ YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
17.00 Bekir Köse ile İftara Doğru
18.40 Star Haber
20:00 Kağıt Ev

26 Nisan 2021 Pazartesi Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

KAĞIT EV SON BÖLÜM ÖZETİ

Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, Suçlu Peşinde programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve ilk kez karısını aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemre'nin dikkatinden kaçamaz. Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği kişi yanlış olur. Babasının, ailenin emektarı Gülsüm’ün kızı İnci ile ilişkisi olduğunu zanneder. Babasının üniversitede öğrencisi olan İnci, Cemre'nin desteğiyle okumuş, çok çalışkan, sevgi dolu bir kızdır ve Cemre'nin kendisine yönelik düşmanca tavırlarından bihaberdir. İki genç kız arasında çıkan tartışma, İnci'nin ölümüyle son bulur.

Çaresizce kızını arayan Gülsüm'ün yardım isteyeceği tek yer Fırtına ailesi iken, İnci'yi çaresizce arayan bir kişi daha vardır. İnci'nin herkesten sakladığı biricik aşkı, Fırtına Ailesi'nin büyük çocukları Mert.

Aylin ve Cihan Fırtına büyük çıkmaz içine düşerler. Evlerinde işlenen cinayet; karı koca için vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde verecekleri en büyük sınav olur. Onlar iyi ebeveyn olmak adına evlatlarını korumaya çalışırken, ömürlerini verdikleri adalete de ihanet ederler.

(KAYNAK: STAR TV)

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT