1. HABERLER
  2. FUTBOL
  3. 4 Aralık 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

4 Aralık 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

4 Aralık 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Maçlar hakkında bilgi edinmek isteyen sporseverler 4 Aralık 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularını araştırıyor. Maç programı haberimizde...

4 Aralık 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam ediyor.  Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 4 Aralık 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı...

4 ARALIK 2021 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

4 Aralık 2021 Cumartesi günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

11:45
Melbourne City - Western United

Avustralya A Ligi

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

11:45
Sydney FC - Newcastle Jets

Avustralya A Ligi

Bein Sports 4,Bilyoner TV

12:00
Burak Elmas

Basın Toplantısı

GS TV

12:00
Fenerbahçe - Bandırmaspor

TFF Elit U16 Ligi

FB TV

13:00
Fethiyespor - Karşıyaka

TFF 3. Lig

Yayın Yok

13:00
Ürdün - Fas

FIFA Arab Cup

FIFA Youtube

13:00
Galatasaray - Altay

TFF Elit U19 Ligi

GS TV

13:30
Alanyaspor - Sivasspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

13:30
BB Erzurumspor - İstanbulspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor,Bein Sports Max 1

13:30
Bandırmaspor - Gençlerbirliği

Spor Toto 1. Lig

TRT Avaz, Bein Sports Max 2

14:00
Dinamo Tiflis - Lokomotif Tiflis

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Dinamo Batum - Dila Gori

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Saburtalo Tiflis - Samtredia

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Telavi - Shukura Kobuleti

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Torpedo Kutaisi - Samgurali

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:00
Samara - CSKA Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:30
Fenerbahçe - Bandırmaspor

TFF Elit U17 Ligi

FB TV

15:00
Keşla - Sebail

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

15:00
Jammerbugt - F.Amager

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00
Koge - Lyngby

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00
ND Gorica - Osijek

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

15:30
Hansa Rostock - Ingolstadt

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

15:30
Nürnberg - Holstein

Kiel Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 3,Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

15:30
Sandhausen - Paderborn

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4,Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

15:30
West Ham - Chelsea

İngiltere Premier Lig

İçtimai TV, S Sport, S Sport Plus

15:30
Coventry - WBA

İngiltere Championship

Bein Sports Max 1

16:00
Trabzonspor - Adana Demirspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

16:00
Lübnan - Cezayir

FIFA Arab Cup

FIFA Youtube

16:00
Sevilla - Villarreal

İspanya La Liga

Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00
Nykobing - Vendsyssel

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00
Chindia Targoviste - Cluj

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

16:00
Benevento - Pordenone

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00
Cosenza - Cremonese

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00
Crotone - Spal

İtalya Serie B

Bilyoner TV

16:00
Frosinone - Ternana

İtalya Serie B

Bilyoner TV

17:00
Milan - Salernitana

İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

17:00
Auxerre - Caen

Fransa Ligue 2

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00
AIK Stockholm - Sirius

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Hacken - Djurgarden

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Hammarby - Kalmar

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Malmö - Halmstads

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Norrköping - Göteborg

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Örebro - Elfsborg

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Östersunds - Degerfors

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Varbergs - Mjallby

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

17:00
Aluminij - Koper

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

17:00
Dunajska Streda - Pohronie

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV


17:00
Michalovce - Ruzomberok

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

17:00
Senica - Mikulas Slovakya

Fortuna Ligi

Bilyoner TV

17:00
SKF Sered - AS Trencin

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

17:00
Spartak Moskova - Akhmat

Grozny Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Termalica - Pogon Szczecin

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

17:00
Karvina - Sparta

Prag Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Slovan Liberec - Hradec Kralove

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Teplice - Fastav Zlin

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:15
Karabağ - Sabah Bakü

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

17:30
Augsburg - Bochum

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:30
Arminia Bielefeld - Köln

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:30
Hoffenheim - E.Frankfurt

Almanya Bundesliga

Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

17:30
B.Leverkusen - Greuther

Fürth Almanya Bundesliga

Bein Sports 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

17:30
Mainz - Wolfsburg

Almanya Bundesliga

Bein Sports 4, Tivibu Spor , 3Bilyoner TV

18:00
Newcastle - Burnley

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

18:00
Southampton - Brighton

İngiltere Premier Lig

A Spor,S Sport Plus

18:00
Wolverhampton - Liverpool

İngiltere Premier Lig

S Sport, S Sport Plus

18:00
Adanaspor - Tuzlaspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

18:00
Millwall - Birmingham

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect

18:00
Aberdeen - St.Mirren

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

18:00
Hibernian - Motherwell

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

18:00
Glasgow Rangers - Dundee FC

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

18:00
St.Johnstone - Ross Country

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

18:00
Arbroath - Raith

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:00
Hamilton - Dunfermline

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:00
Morton - Ayr

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:00
Queen of South - Partick

İskoçya Championship

Bilyoner TV

18:15
Barcelona - Real Betis

İspanya La Liga

Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

18:15
Leuven - KAA Gent

Belçika Pro League

Bilyoner TV

18:15
Atromitos - Smyrnis

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

18:15
Volos - Panetolikos

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

18:15
Lecce - Reggina

İtalya Serie B

Bilyoner TV

18:30
Tondela - Moreirense

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

18:30
PSV - Utrecht

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

19:00
Galatasaray - Altay

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:00
Marsilya - Brest

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:00
Salzburg - TSV Hartberg

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

19:00
Sturm Graz - Admira

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

19:00
WSG Tirol - A.Klagenfurt

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

19:00
Mura - Tabor Sezana

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

19:00
Lokomotiv Moskova - Ural

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:05
Rijeka - Dragovoljac

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

19:30
Sudan - Mısır FIFA

Arab Cup

FIFA Youtube

19:30
Jagiellonia - Gornik Leczna

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

20:00
Roma - Inter

İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2,Bilyoner TV

20:00
FC Zurich - Luzern

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

20:00
Sigma Olomouc - Slavia Prag

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:15
Fuenlabrada - Almeria

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30
B.Dortmund - Bayern Münih

Almanya Bundesliga

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3,Bilyoner TV

20:30
Watford - Manchester City

İngiltere Premier Lig

S Sport, S Sport Plus

20:30
Atletico Madrid - Mallorca

İspanya La Liga

Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30
Kortrijk - Cercle Brugge

Belçika Pro League

Bilyoner TV

20:30
Oostende - KAS Eupen

Belçika Pro League

Bilyoner TV

20:30
OFI Crete - Olympiakos

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

20:45
Cambuur - Vitesse

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00
Lille - Troyes

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

21:00
Boavista - Maritimo

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

22:00
Filistin - Suudi Arabistan

FIFA Arab Cup

FIFA Youtube

22:00
Lechia Gdansk - Rakow Czestochowa

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

22:00
A. Palmaflor Vinto - Aurora Bolivya

Premier Ligi

Bilyoner TV

22:00
The Strongest - San Jose

Bolivya Premier Ligi

Bilyoner TV

22:15
NK Celje - Maribor

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

22:30
St.Pauli - Schalke 04

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

22:30
Young Boys - Servette

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

22:30
Farul Constanta - Rapid

Bükreş Romanya Liga 1

Bilyoner TV

22:45
Napoli - Atalanta

İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

22:45
Club Brugge - Seraing

Belçika Pro League

Bilyoner TV

22:45
Waasland Beveren - RWDM

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

23:00
Lens - PSG

Fransa Ligue 1

Bein Sports 2,Bilyoner TV

23:00
Real Sociedad - Real Madrid

İspanya La Liga

Smart Spor HD,CBC Sport, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00

Heracles - Heerenveen

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

23:30

Paços Ferreira - Guimaraes

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1405
645
1571
336
537
537
1436
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT