1. HABERLER
  2. FUTBOL
  3. 26 Eylül 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

26 Eylül 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

26 Eylül 2021 Pazar gününün maçları futbol gündemini takip eden sporseverler tarafından takip ediliyor. Bilgi sahibi olmak isteyen sporseverler 26 Eylül 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularını araştırıyor. İşte maç programı...

26 Eylül 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı

Tüm dünyada heyecanla takip edilen ve en sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları devam ediyor. Liglerin başlamasıyla birlikte heyecan hız kesmeden sürüyor.  Bu maçları takip etmek isteyen sporseverler hangi maçın ne zaman olduğunu ve maç saatlerini öğrenmek istiyor. Peki 26 Eylül 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı...

26 EYLÜL 2021 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

26 Eylül 2021 Pazar günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 


00:30
CRB - Avai
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

01:00
Atlas - Leon
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

01:00
Corinthians - Palmeiras
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

01:00
Nacional Asuncion - 12 de Octubre
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

02:00
NE Revolution - Orlando City
MLS
Bilyoner TV

02:00
Hartford Athletic - Tampa Bay Rowdies
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Pittsburgh RH - Charleston
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Everton DV - Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

02:30
Columbus Crew - Montreal Impact
MLS
Bilyoner TV

02:30
DC United - Cincinnati
MLS
Bilyoner TV

02:30
New York City - NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV

02:30
Miami FC - Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Colorado Rapids - Toronto FC
MLS
Bilyoner TV

03:00
Minnesota United - Houston Dynamo
MLS
Bilyoner TV

03:00
Coritiba - Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

03:00
Colorado Springs - Austin Bold
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Memphis 901 - Louisville City
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Tigres - Universidad Nacional
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

03:00
Sao Paulo - Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

03:15
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
Paraguay 1. Ligi - Apertura
Bilyoner TV

03:30
Rio Grande - Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
San Antonio - New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
SJ Earthquakes - Los Angeles FC
MLS
Bilyoner TV

05:00
Vancouver W.Caps - FC Dallas
MLS
Bilyoner TV

05:00
Las Vegas Lights - San Diego Loyal
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Orange County - Oakland Roots
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Tacoma Defiance - Phoenix Rising
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Club America - Guadalajara
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

05:30
Portland Timbers - Real Salt Lake
MLS
Bilyoner TV

07:00
Sapporo - Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV

07:00
Okayama - Blaublitz
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

07:30
Yamaga - Kitakyushu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

08:00
Mito - Kanazawa
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

09:00
Suwon - FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

09:00
Cerezo Osaka - Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner TV

09:00
Verdy - Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV

10:00
Nagoya - Oita
Japonya J.League
Bilyoner TV

10:00
Gimcheon Sangmu - Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

10:30
Seongnam - Gangwon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

11:00
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner TV

11:30
Austria II - Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

11:30
Grazer - Innsbruck
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

12:30
Balestier Khalsa - Hougang
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Geylang - Lion City
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube

12:30
Asan - Jeonnam Dragons
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV

13:00
Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner TV

13:00
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

13:00
Adıyamanspor - Hekimoğlu
TFF 2. Lig
TRT Kürdi

13:15
Sparta Rotterdam - Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

13:30
Juventus - Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport, CBC Sport, Bilyoner TV

13:30
Giresunspor - Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

13:30
Bandırmaspor - Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

13:30
Termalica - Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

14:00
Dinamo Moskova - Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube, Bilyoner TV

14:00
Bordeaux - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

14:00
St.Mirren - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Östersunds - Helsingborg
İsveç Superettan
Bilyoner TV

14:00
Münih Türkgücü - Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

14:30
Hamburg - Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
Hannover 96 - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30
Dynamo Dresden - Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Bilyoner TV

14:30
St.Gilloise - Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV

15:00
Mallorca - Osasuna
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

15:00
Mirandes - Leganes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

15:00
Rovaniemi - Gnistan
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

15:00
FC Midtjylland - Randers
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Viborg - Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

15:00
Jammerbugt - Esbjerg
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

15:00
Perugia - Alessandria
İtalya Serie B
Bilyoner TV

15:00
Suduva - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:15
Luzern - Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

15:30
AZ Alkmaar - G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Heerenveen - Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

15:30
Farul Constanta - Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

15:30
TSV Hartberg - Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

15:30
LASK - Admira
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

16:00
Southampton - Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

16:00
Empoli - Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00
Sassuolo - Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00
Udinese - Fiorentina
İtalya Serie A
S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00
M.Başakşehir - Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00
Hatayspor - Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
İstanbulspor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

16:00
Menemenspor - Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

16:00
Brest - Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Reims - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Troyes - Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Sabah Bakü - Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Mikkeli - MuSa
Finlandiya 2. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Mjallby - Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Östersunds - Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

16:00
Trelleborgs - Varnamo
İsveç Superettan
Bilyoner TV

16:00
AC Horsens - Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Start - Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Asteras Tripolis - Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
Panathinaikos - Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

16:00
Smorgon - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:00
Slask Wroclaw - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

16:00
Aluminij - Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00
Uşakspor - Bucaspor
TFF 2. Lig
Ege TV

16:30
Bochum - Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30
Rostov - Akhmat Grozny
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Sporting Gijon - Malaga
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00
Celtic - Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
Hibernian - St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00
KAA Gent - Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

17:00
Nordsjaelland - Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00
America Mineiro - Flamengo
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

17:00
Raith - Partick
İskoçya Championship
Bilyoner TV

17:00
Virton - Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

17:00
Jablonec - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Mlada Boleslav - Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:00
Teplice - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

17:15
Barcelona - Levante
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

17:15
Parma - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:30
Basel - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:30
Grasshoppers - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

17:45
Heracles - RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

18:00
Clermont - Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

18:00
ND Gorica - Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Botosani - Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:00
Dunajska Streda - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

18:00
Rapid Wien - Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

18:00
Energetik BGU - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00
Domzale - Maribor
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

18:00
Nublense - Santiago Wanderers
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

18:15
Sumqayıt - Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:15
Lamia - Panetolikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30
Freiburg - Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:30
Arsenal - Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport

18:30
HJK Helsinki - Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Ilves - Honka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
KuPS - HIFK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Mariehamn - KTP
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Oulu - Haka
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
SJK - Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:30
Hacken - Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Norrköping - Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV

18:30
Wisla Krakow - Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:00
Lazio - Roma
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

19:00
Galatasaray - Göztepe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00
Bursaspor - Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Sakaryaspor - Bodrumspor
TFF 2. Lig
TV 264 Sakarya

19:00
Akhisarspor - 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Eskişehirspor - Pazarspor
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir

19:00
Cesar Vallejo - Municipal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

19:00
Brondby IF - Aalborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

19:00
Ham Kam - Jerv
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV

19:00
Brann - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Haugesund - Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Molde - Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Rosenborg - Mjondalen
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Sandefjord - Stabaek
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

19:00
Krasnodar - Sochi
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:15
Real Oviedo - Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

19:30
Real Sociedad - Elche
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30
Rayo Vallecano - Cadiz
İspanya La Liga
Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV

19:30
Oostende - Anderlecht
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:00
Santa Clara - Braga
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:00
Chicago Fire - Nashville
MLS
Bilyoner TV

20:00
Toluca - Atl. San Luis
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV

20:00
Slavia Prag - Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:05
Hajduk Split - Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

20:30
PAOK - AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30
Shakhtyor Soligorsk - Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

21:00
Vejle - Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV

21:00
UTA Arad - Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

21:00
Bodo Glimt - Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

21:00
Mouscron - Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

21:15
Melgar - Sport Boys
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

21:15
Mura - Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

21:30
Lugo - Real Zaragoza
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

21:30
Vicenza - Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV

21:30
Ternana - Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV

21:45
Napoli - Cagliari
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

21:45
Marsilya - Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00
Real Betis - Getafe
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00
Valladolid - Alcorcon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00
Cruzeiro - CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner TV

22:00
Charleroi - Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
Genk - Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:00
Nacional Potosi - Real Potosi
Bolivya Premier Ligi
Bilyoner TV

22:00
Fluminense - Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Internacional - Bahia
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Juventude - Santos
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:30
Portimonense - Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:30
Universidad de Chile - Colo Colo
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

23:30
Huancayo - U. Deportes
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2852
1649
174
172
326
504
1560
17
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum