1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 3 Temmuz Salı Reyting sonuçları 2018 | Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci oldu?

3 Temmuz Salı Reyting sonuçları 2018 | Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci oldu?

3 Temmuz salı reyting sonuçları kullanıcılar tarafından merakla araştırılıyor. Ekranların en sevilen dizileri salı akşamı reyting sonuçlarında 1.gelebilmek için yarışıyor. Bir tarafta Erkenci Kuş, Hayati ve Diğerleri, TRT ekranlarında ise Dünya Kupası he

3 Temmuz Salı Reyting sonuçları 2018 | Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci oldu?

Reyting sonuçları açıklandı mı? 3 Temmuz reytinglerinde son durum nedir? Reytinglerde en çok hangi dizi izlendi? Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci oldu? Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayati ve Diğerleri mi, Star tv'de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi mi? yoksa TRt 1 ekranlarında yayınlanan Dünya Kupası maçında Kolombiya ve İngiltere karşılaşması mı reytinglerde en ön sıralarda hangi program- dizi 1.oldu? 3 Temmuz günü en çok hangi dizi izlendi? İşte merakla araştırılan 3 Temmuz salı reytingleri ve ABC, AB ve TOTAL'de birinci gelen dizi ve programlar..

3 TEMMUZ SALI REYTİNG SONUÇLARI? EN ÇOK HANGİ DİZİ İZLENDİ?

  • Total'de 22.85 share ile Star TV'nin yeni dizisi Erkenci Kuş zirveyi kaptı.
  • İkinci sırada 21.15 share ile TRT 1'de ekrana gelen Kolombiya - İngiltere FIFA 2018 Dünya Kupası Karşılaşması yer alırken, üçüncü sırada ise 15.93 share ile FOX Ana Haber yer aldı.
  • AB grubunda ise 28.51 share ile Kolombiya - İngiltere FIFA 2018 Dünya Kupası Karşılaşması zirvede yer aldı.
  • İkinci sırada 22.93 share ile Erkenci Kuş yer alırken, üçüncü sırada ise 16,94 share ile FOX Ana Haber yer aldı.
  • ABC grubunda da zirvenin sahibi 27.35 share ile Kolombiya - İngiltere FIFA 2018 Dünya Kupası Karşılaşması oldu.
  • İkinci sırada 20,14 share ile Erkenci Kuş yer alırken, üçüncü sırada ise 17.65 share ile FOX Ana Haber yer aldı.

HAYATİ VE DİĞERLERİ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hayati, aksiyon dizisi çeken bir yönetmenin dikkatini çekiyor! Çaycı Vedat'ın işgüzarlığı Hayati'nin başına çorap örecek gibi duruyor. Mesleğini ciddi şekilde yapmaya çalışan Hayati, Vedat yüzünden ufak bir maceranın içine düşüyor. Aksiyon dizisinin yönetmeni Vedat'ın gösterdiği Hayati'yi tip olarak beğeniyor. Aradığı baş komiser rolü için Hayati'yi düşünüyor. Peki, Hayati bu teklifi kabul edecek mi? Hayati'nin ve İkircikli Karakolunun başına bu dizi yüzünden neler gelecek?

Şükran gelin arayışları tüm hızıyla devam ediyor! Danyal, paranın kokusunu -kendince- duyduğu yeni proje için olanaklarını zorlamaya başlar. İşin kurulmasına yetecek parayı bulabilmek için her zamanki gibi Şükran ve Tahsin'i yoklar.

HAYATİ VE DİĞERLERİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU? 3 TEMMUZ REYTİNG SONUÇLARI 2018

Bir banka soygunu ve olayın içinde Hayati ile ekibi. Hayati'nin canı dişinde; çünkü, banka rehinelerinin arasında annesi Şükran da var... Dayısı Danyal ve komşusu Tahsin de rehine; fakat, onlar için kılını kıpırdatır mı? Orası bir muamma.. Hayati bir plan yapar ve bankaya girer. Kurye gibi girdiği bankada gizlediği kimliği ortaya çıkar, daha doğrusu çıkartırlar... Annesi oğluna, Açelya başkomiserine seslenir. Hırsız olayın farkına varır. Peki, Hayati banka soyguncularını yakalayıp ailesini kurtarabilecek mi?

3 Temmuz Salı Reyting sonuçları 2018 | Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci geldi

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNDE NELER OLDU? 3 TEMMUZ REYTİNG SONUÇLARI 2018

Can'ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe'yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

3 Temmuz Salı Reyting sonuçları 2018 | Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci oldu?

PEKİ REYTİNG NE DEMEK NE ANLAMA GELİYOR, NASIL ÖLÇÜLÜYOR?

Reyting oranlarını ölçen ”peoplemeter” adlı alet, bazı evlere yerleştirilir ve bu aletler üzerinden ölçüm yapılır. Bu aletlerin hangi adreslere yerleştirildiği asla bilinmez. 1988 yılından beri ülkemizde ölçülmeye başlanan reyting, ülke genelinde toplam 2200 haneden alınan verilerle ölçülür. Tüm televizyon izleyicilerinin izleme oranlarının toplandığı yanlış bir bilgidir.

3 Temmuz Salı Reyting sonuçları 2018 | Reytinglerde bu akşam hangi dizi birinci oldu?

Bu noktada bu reyting oranlarının ne kadar doğruyu yansıttığı hakkında bir çok tartışma olmuştur. Reytingin ölçülme metodu değiştirilmediği gibi 70 küsur milyonluk bir ülkede sadece 2000 küsur hanenin tercihleriyle belirlenen reytingin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı farklı görüşlerce savunulmuştur. Reyting aslen izleyicinin değil reklam verenin daha çok ilgilendiği bir alandır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.