1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. 30 Kasım Star TV Yayın Akışı |Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak?

30 Kasım Star TV Yayın Akışı |Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen kanalı Star TV 30 Kasım Pazartesi yayın akışını sizler için derledik. Güne yeni başlayanların sevdiği fenomen program Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yeni bölümünde yepyeni konuklarıyla ekranlarında yer alırken, akşam ise "Sefirin Kızı "yeni bölümüyle seyirci karşısında olacak. İşte Star TV yayın akışı...

30 Kasım Star TV Yayın Akışı |Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak?

30 Kasım Pazartesi Star TV yayın akışı nedir? Bugün Star TV ekranlarında hangi programlar var?  Demet Akalın ve Alişan'ın sunuculuğunu üstlendiği "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" program ile güne başlarken, akşam ise yaşadıkları aşkla, türlü olaylarla sevilen dizi "Sefirin Kızı" izleyici karşısına çıkacak . İşte 30 Kasım Pazartesi Star TV yayın akışı...

30 Kasım Star TV Yayın Akışı |Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak?

STAR TV 30 Kasım 2020 Pazartesi Yayın Akışı

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
16.30 Söz
18.40 Star Haber
20:00 Sefirin Kızı

SEFİRN KIZI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sefirin Kızı, yeni bölümde sular yine durulmuyor. Nare ile Sancar evliliğe giden yolda sürekli bir tartışma alindeler. Sancar'ın Menekşe'ye olan tutumu Nare'yi rahatsız etmektedir. Nare dayanamaz ve Sancar Efe'ye onun için Akın'a mezar azdığını hatırlatır ve Menekşe için de aynısını yapmasını bekler. Elvan Aldatılmanın acısını hala atlatamamıştır.

Yayha konakta oturduğu masada yaptıklarıyla yerin dibine sokulur yine de vazgeç yapacağından. Düğüne sayılı günler kala gelin hamamı yapmaya giden evin kadınları aldıkları telefonla şok olurlar. Gediz Nare'ye olan aşkıyla her kötülüğü denemektedir. Sancar Efe'yi şirketi batırarak düşürmeye çalışmaktadır. Nare ile Sancar evelenebilecek mi? Menekşe'nin yalanı çıkacak mı? Gediz amacın ulaşabilecek mi?

30 Kasım Star TV Yayın Akışı |Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak?

SEFİRN KIZI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Halise, hem gelenekleri yerine getirmek hem de Elvan’la Yahya’nın bir araya gelmesini sağlamak için ailecek gidip Nare’yi usulune uygun bir şekilde istemeye karar verir. Ama Nare’yi kimden isteyeceklerdir? Menekşe, Sancar’la Nare’nin evlenmesini engellemek için üfürükçüye başvurur ve yaptırdığı büyüleri yerleştirmek için konağa gider. Ama tüm cehaletiyle yaptığı bu hareket, felaketine neden olur. Menekşe’nin başına ne gelecektir?

Nare’yi gelin getireceği bir konak olmayınca Yarıcı’nın oğlunun evlenemeyeceğini bilen Gediz, Efeoğlu ailesini batırma planlarını başlatır. Nare’yi Sancar’dan da Sahra’dan da korumaya kararlıdır. Ama başarılı olacak mı? Herkes evlenmelerini engellemeye çalışırken, Sancar Nare’nin bir şeyleri içine attığından ve onu gerçekten affetmediğinden şüphelenir.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT