1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. 4 Mayıs 2021 Salı Star TV Yayın Akışı| Sefirin Kızı yeni bölümüyle Star'da

4 Mayıs 2021 Salı Star TV Yayın Akışı| Sefirin Kızı yeni bölümüyle Star'da

Ekranların sevilen kanalı 4 Mayıs 2021 Salı yayın akışını sizler için derledik. Güne "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programı ile başlarken, akşam ise "Sefirin Kızı" yeni bölümüyle seyirci karşısında olacak. İşte detaylar..

4 Mayıs 2021 Salı Star TV Yayın Akışı| Sefirin Kızı yeni bölümüyle Star'da

STAR TV 4 Mayıs 2021 Salı yayın akışı nedir? Bugün Star TV ekranlarında hangi programlar var? Gündüz kuşağında "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" yer alırken, ardından ise fenomen program "Gerçeğin Peşinde" yayınlanacak. Akşam kuşağında ise "Sefirin Kızı" adlı program yeni bölümü ve renkli konukları ile izleyicisi ile buluşacak... İşte 4 Mayıs 2021 Salı yayın akışı...

4 Mayıs 2021 Salı Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

STAR TV 4 MAYIS 2021 SALI YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
17:00 Bekir Köse ile İftara Doğru
18.40 Star Haber
20:00 Sefirin Kızı

4 Mayıs 2021 Salı Star TV Yayın Akışı|Kağıt Ev yeni bölümüyle Star'da

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM ÖZETİ

 Ailesini savunmak için sıktığı kurşunla kendini cezaevinde bulan Sancar, Mavi’nin Melek’i de alıp ortadan kaybolmasıyla içerde hayatının en zor zamanlarını geçirmektedir. Dışarıda ise hayat herkes için durmuş ve bir taraftan Efeoğlu ailesi bir taraftan da Güven, Mavi ve Melek’i bulabilmek için bütün güçlerini seferber etmişlerdir. 

 Elvan anne olmanın tadını çıkarırken Yahya ile ilişkileri de yavaş yavaş bilinmez bir alana doğru sürüklenir. Gediz Bebek, Yahya’nın da bütün hayatını değiştirmeye devam eder.

 Halise torun hasreti ve oğlunun yokluğunun acısıyla yanıp tutuşurken ona hiç beklenmedik biri dayanak olur. Artık Kavruk ile konakta yaşayan Zehra ise içine düştüğü ikilemlerle mücadele halindedir.

 Özlemle yanıp tutuşan Sancar, Güven’in attığı adımlara karşı beklenmedik birinden yardım alır. Fakat bu yardım onu sonuca götürmeye yetecek mi? Arkasında sadece bir mektup bırakarak karnında bebeği ve yanında Melek’le sırra kadem basan Mavi’nin büyük sırrı sonunda ortaya çıkacak mı?

KAYNAK: STAR TV

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT