1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

Fox tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Konusu ve genç oyuncu kadrosu ile bu akşam ekranlara geliyor. Peki dizide hangi oyuncular oynuyor? Oyuncular hangi rolleri canlandırıyor. FOX TV'nin yeni dizisi 4N1K'ya dair tüm detaylar haberimizde. İşte 4NK

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

Yeni gençlik dizisi 4N1K herkesin ilgi odağı oldu. Fox tv ekranlarında yayınlanan ve bu akşam yeni bölümleriyle ekranlara gelecek olan yeni dizi 4N1K dizisinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi herkes tarafından merakla araştırılıyor. Peki dizinin başrol oyuncuları kim? Başrollerinde Gözde Mutluer ve Atakan Başaran'ın rol aldığı dizinin oyuncu kadrosunu sizler için derledik. İşte yeni dizi 4N1K'nın oyuncu kadrosu ve genel hikayesi..

4N1K'NIN YAPRAK AYVAZ'I KİMDİR?

Etrafındaki kızlara pek benzemiyor. Topuklu ayakkabıyla yıldızı barışmayanlardan, converse'lerim olmadan asla kafasında. Annesi, yani onun deyimiyle ''anakraliçesi'' Oya'nın, babası Taner'in bu hayattaki ağır imtihanı... Okulda da rahat durmuyor. Kınama ve uzaklaştırma koleksiyonu var. Ali'nin yıllardır aşık olduğu ama açılamadığı kız. Etek, eyeliner ve pembe renk gibi ömründen ömür götüren bir yığın sözcüğe bugünlerde bir yenisini ekledi; sırık, yani Barış.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

GÖZDE MUTLUER KİMDİR, ASLEN NERELİDİR KAÇ YAŞINDADIR?

1991 yılında doğan Gözde Mutluer Marmara Üniversitesi’ne Sinema TV bölümünde okudu. 2008 yılından bu yana Biskrem, Ülker Çikolata, Avea, Algida, Rocca, Turkcell gibi pek çok önemli markanın reklamlarında oynadı. Dizi çalışmalarına 2009 yılında Show TV’de yayınlanan Melekler Korusun'la başladı. Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Bebek İşi, Not Defteri, Aşkın Kanunu, Bana Baba Dedi, Asla Vazgeçmem ve Kördüğüm dizileriyle televizyondaki çalışmalarına devam etti. Beyaz perdede ise Mert Baykal’ın yönetmenliğini yaptığı Kardeşim Benim filmiyle ilk kez sinema seyircisiyle buluştu. 2017 yılında 4N1K’nın Yaprak’ı olarak izleyici karşısına çıktı. Yaprak karakteriyle seyircinin büyük ilgisini toplayan oyuncu, 4N1K’nın ikinci filmi ve dizisinde de başrolünü üstlendi. Gözde Mutluer aynı zamanda kadın portreleri ve manzaralar üzerine yaptığı illüstrasyonlarla resim çalışmaları da yapıyor. Sıla’nın albüm kapakları için çizimler yapan oyuncu, şarkıcının bir klibinin de yönetmenliğini üstlendi.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

GÖZDE MUTLUER HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

4N1K / Yaprak / 2018
Kördüğüm / 2016
Asla Vazgeçmem / Yağmur / 2015-16
Bana Baba Dedi / 2015
Aşkın Kanunu / 2014
Not Defteri / 2014
Bebek İşi / 2013
Lale Devri / 2012
Tövbeler Tövbesi / Songül / 2011
Melekler Korusun / Işıl / 2009

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

GÖZDE MUTLUER HANGİ FİLMLERDE OYNADIR?

4N1K 2 / Yaprak / 2018
4N1K / Yaprak / 2017
Kardeşim Benim / Ayşe / 2015
Benimle Oynar Mısın? / Sıla /2013
Dağ / Pelin / 2012

4N1K'IN ALİ'Sİ DİZİDE NASIL BİR ROLÜ CANLANDIRIYOR?

Yaprak’ı, her durumda, şartlar ne olursa olsun, koruyan kollayan gamzeli kahraman. Çocukluktan beri hislerini Yaprak’a ne anlatabilmiş ne de Yaprak anlayabilmiş.  Okulun basket takımının yıldız oyuncusu ve kaptanı. Barış burda da Ali’nin tadını fena kaçırıyor. Babası Tekin’le yıldızları asla barışmamış. Aralarında derin bir baba ve oğul çatışması var. Devasa bir gizemin ortasında yaşıyor yıllardır ve henüz bunun farkında değil. Okuduğun okulun rehber hocası, her belada kapısını çaldığı Ela Hoca, onun gerçek annesi ve Ali henüz bunu bilmiyor.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

ATAKAN HOŞGÖREN KİMDİR,ASLEN NERELİDİR KAÇ YAŞINDADIR?

1999 yılında İstanbul’da doğan Arnavut kökenli, 4 Kardeş’in en küçüğü olan Atakan HOŞGÖREN, Kolej eğitiminden sonra Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne devam etmektedir.

Oyuncuk hayatına 7 yıl önce başlamıştır. Onun üzerinde reklam filminde oynan Atakan HOŞGÖREN, Yıldızlar Şahidim adındaki dizide de kısa bir süre rol almıştır. Tiyatro deneyimini bulunan Atakan HOŞGÖREN aynı zamanda 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır.

Oyunculuk eğitimini, çeşitli oyuncu koçlarıyla çalışarak edinmiş, en son oyunculuk eğitimini “4N1K” ekibinin oyuncu koçu Celal Eldeniz’den almıştır.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

Menajerliğini Best Model Kordinatörü ve Menajer Emrah YILDIZ yapmaktadır.
Kısa bir süre önce 4N1K – 2 filmdeki ALİ TEKELİOĞLU karakterini canlandırmıştır. 4N1K filminden sonra Fox TV ‘de yayınlanacak 4N1K dizisinde de rol alacaktır.
Hobileri arasında Kitap, Sinema, Tiyatro, Basketbol, Müzik, Kısa Film ve Spor, Klasik Araba tutkusu bulunmaktadır.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

ATAKAN HOŞGÖREN HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Yıldızlar Şahidim / 2017

ATAKAN HOŞGÖREN HANGİ FİLMLERDE OYNADI?

4N1K 2 / Ali / 2018

4N1K'NIN SİNAN'I KİMDİR?

Aşk formülleri ondan sorulmakta; hayatın anlamını erkek dergilerindeki tüyolarda, ezber ettiği romantik komedilerde bulmuş. Gelgelelim sert kayaya, yani bildik aşk formüllerinin işlemediği bir kıza tosluyor, Yelda’ya. Hoşlandığı Yelda’nın, okulun ömür törpüsü Müdür’ün kızı olduğunu bilmiyor henüz. Anne ve babası yıllar önce boşanmış. Annesi Melike onun her şeyi… Bekar annesine, bir başka bekar, okulun Müdür’ü gönlünü kaptırmış. Onlar çocuklarından, çocukları onlardan saklar durur aşklarını, çarşı pazar karışmasın diye...

 

CİHAN ŞİMŞEK KİMDİR, ASLEN NERELİDİR KAÇ YAŞINDADIR?

Cihan Şimşek, 06 Ağustos 1992’de Almanya’nın Bad Säckingen şehrinde doğdu. İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında ekrana gelen ‘Bez Bebek’ dizisiyle oldu. 2012 yılında Disney Channel Türkiye’de yayınlanan ‘Zil Çalınca’ dizisinde ilk başrolünü oynadı. Birçok önemli markanın reklam filmlerinde de yer alan Cihan Şimşek, dizi kariyerine ‘Bir Yastıkta’, ‘Beni Böyle Sev’, ‘MedCezir’, ‘Hanım Köylü’ gibi başarılı yapımlarda oynayarak devam etti. 2017 yılının Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Sinan karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu.  ‘4N1K 2’ filmi ile 4 Mayıs’ta yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?


Cihan Şimşek'in Oynadığı Diziler

4N1K 2 / Sinan / 2018
4N1K / Sinan / 2017
Hanım Köylü / 2016
Medcezir / Ali / 2015
Beni Böyle Sev/ Deniz / 2014
Bir Yastıkta / Poyraz / 2013
Zil Çalınca / Metehan / 2012-2013
Bez Bebek / Selim / 2008-2009

 4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

Cihan Şimşek'in Oynadığı Filmler

4N1K 2 / Sinan / 2018
4N1K / Sinan / 2017

4N1K'NIN GÖKHAN'I KİMDİR?

Ölümüne dost, ölümüne aşık, ölümüne agresif, ölümüne arıza, ölümüne geyik… Sevgilisi Merve’yi deli gibi kıskanıyor. Gerçek anlamda ''deli'' gibi. ''Bu dünyada kıskanmak konusunda ne kadar saçmalanabilir?'' in sınırlarını Gökhan belirliyor. Sosyal medya kelebeği olmuş Merve’yi stalklarken. Merve’nin gardrobundaki, mini mini kıyafetlerin ezeli düşmanı… Fizikçi’yle ayrı bir muhabbeti, ayrı bir soğuk savaşı var.

SİNA ÖZER KİMDİR, ASLEN NERELİDİR KAÇ YAŞINDADIR?

24 Ağustos 1995 doğumlu Sina Özer, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Özer kısa bir süre oyunculuk eğitimi aldı. 2013 yazından bu yana farklı sosyal medya platformlarından belirli bir kitleye ulaşmış olan Özer, Gurbette Aşk ve 4N1K projelerinde yer aldı.

 4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?
Sina Özer'in Oynadığı Diziler

4N1K / Gökhan / 2018
Gurbette Aşk / 2014

Sina Özer'in Oynadığı Filmler

4N1K 2 / Gökhan / 2018
4N1K / Gökhan / 2017

4N1K'NIN OĞUZ'U KİMDİR?

Pijama - Pislik - Pizza. Bu üçlü, Oğuz’un vazgeçilmezi. En son ne zaman herhangi bir konuda ciddi olduğunu o da hatırlamıyor. Birine, şaka yollu bir pislik yapacaksa; kişi, mekan, zaman tanımıyor. Hele sınır hiç tanımıyor. Annesi Zeliş’in orantısız sevgisine maruz kalıyor, her saat her dakika. Onun da bir aşkı var elbette. Hatta rüyalarının kadını, odasının duvarlarını da süslemekte. Kate Upton, onun imkansız ve de biricik aşkı.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

CEMREHAN KARAKAŞ KİMDİR , ASLEN NERELİDİR?

16 Haziran 1993’te doğan Cemrehan Karakaş, küçük yaşlarından itibaren sanatın farklı dallarıyla ilgilendi. Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat Yönetimi bölümünden mezun oldu. Müfit Aytekin, Betül Alganatay, Acted City ve Celal Eldeniz’den oyunculuğunu geliştirmek adına eğitimler aldı. 2011 yılında ‘Canım Babam’ dizisiyle başladığı kamera önü oyunculuk hayatına o dönemin çok ses getiren dizisi ‘Umutsuz Ev Kadınları’ ve sonrasında ise ‘Sen Benimsin’ dizisiyle devam etti. 2017 yılı Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Oğuz karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu. Cemrehan Karakaş, görsel sanatlar ve tasarım faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmektedir.

4N1K Dizisinin oyuncuları kimler? Dizinin genel konusu nedir?

Cemrehan Karakaş'ın Oynadığı Diziler

4N1K / Oğuz / 2018
Sen Benimsin / Selim / 2015
Umutsuz Ev Kadınları / Kerem / 2011-2014
Canım Babam / 2011

Cemrehan Karakaş'ın Oynadığı Filmler

4N1K 2 / Oğuz / 2018
4N1K / Oğuz / 2017

4N1K DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…
Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:


''HEPİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!''

"4N1K İlk Aşk" Cuma 20.00'de FOX'ta!

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.