5 kişilik ailenin katledilmesi

Adana'nın Kozan ilçesinde, 5 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı saldırıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 3 zanlı da...

5 kişilik ailenin katledilmesi

Adana'nın Kozan ilçesinde, 5 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı saldırıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 3 zanlı da savcılık tarafından ifadesi alınmak üzere adliyeye çıkarıldı.

İlçeye bağlı Çokak Mahallesi'nde Hüseyin Doğan'a ait evde, Hüseyin Doğan, Ayşe Ayrancı, Fatma Yavuz, 8 yaşındaki Hakkı Doğan ile Mehmet Doğan'ın ölümü ile sonuçlanan cinayetlerin zanlılarından Hamdi İ., jandarmadaki sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilmişti. Diğer zanlılar İbrahim A. ve Murat T. de jandarmadaki sorgularının tamamlanmasının ardından sırasıyla adliyeye çıkarıldılar.

İlk olarak zanlı İbrahim A. yoğun bir jandarma ekibinin gözetiminde Kozan Adliyesine getirildi. İbrahim A.'nin ailesi ve yakınları ise adliye önünde beklediler. Diğer zanlı Murat T. de jandarmanın geniş gözetim ve güvenliği altında savcılık tarafından ifadesi alınmak üzere adliyeye çıkarıldı.

Cinayet zanlılarının üçünün de adliyede ifade verme işlemleri devam ediyor.

5 kişilik ailenin katledilmesi

KAYNAK:

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar