1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 680 bakkal ve bayi, kongre heyecanı yaşayacak

680 bakkal ve bayi, kongre heyecanı yaşayacak

Edremit Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, Ocak ayında 680 bakkal ve bayi esnafıyla olağan kongresini gerçekleştirecek.

680 bakkal ve bayi, kongre heyecanı yaşayacak

Edremit Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, Ocak ayında 680 bakkal ve bayi esnafıyla olağan kongresini gerçekleştirecek. 21 yıllık başkan Mustafa Alparslan ve ekibi yeniden aday olduklarını açıkladı.

İlçenin en köklü kuruluşları arasında yer alan Edremit Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, Ocak ayında gerçekleştireceği olağan genel kurul toplantısının hazırlıklarına başladı. 1996 yılından beri yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Mustafa Alparslan, ekibiyle yeniden yönetime tabip olduklarını bildirdi.

Alparslan, "1996 yılında odamızın yönetimine ilk geldiğimizde 480 üyemiz bulunuyordu. Alışveriş merkezlerinin artış göstermesine rağmen, ilçemizdeki bakkal ve bayilerde bir artış oldu ve üye sayımız bu süre zarfında 680'e ulaştı. Alışveriş merkezleri sadece bizim değil, ülke genelinde bir sıkıntıdır esnafımız için. Görev süremiz içerisinde üyelerimizin sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Yangın ve hırsızlık gibi olaylar yaşandığında esnafımıza destekçi oluyoruz. Türkiye genelinde meslek odalarının kongreleri Ocak ayında başlıyor ve Mart'ta bitiyor. Bizim de seçimimiz olacak. Allah şimdiden hayırlı, uğurlu etsin. Biz de bu yönetimimiz ile yeniden adayız. Yıllanmış tecrübemizle yola devam diyoruz. Karşımızda aday bile olsa, kime hayırlı ise Allah ona ve ekibine nasip etsin" dedi.

680 bakkal ve bayi, kongre heyecanı yaşayacak

680 bakkal ve bayi, kongre heyecanı yaşayacak

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT