1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. 7 milyon TL'lik eve sahip olan Güzide Mertcan evini sattı

7 milyon TL'lik eve sahip olan Güzide Mertcan evini sattı

MasterChef yarışmasında adını duyuran ve sonrasında oturduğu villa ile magazin dünyasında adından sıkça bahsettiren Güzide Mertcan 7 milyon TL'lik değerindeki evini sattı.

7 milyon TL'lik eve sahip olan Güzide Mertcan evini sattı

MasterChef programında yarışan ve sonrasında elenen Güzide, herkesin konuştuğu o evi satılığa çıkardı. Kendine restoran açacağı öğrenilen Güzide'nin önümüzde ki haftalarda yeni iş yerini açacak.

"3+1 EVE TAŞINACAĞIM"

Yeni açmaya hazırlandığı restoranından bahsettiği bir video yayınlayan Güzide Mertcan, video sonunda da hakkında merak edilenleri anlattı. Restoranı hakkında bilgi veren Mertcan, 7 milyon TL'lik evini sattığını söyleyerek "Madem çok merak ediliyor size ayrı bir video çekeceğim. Görün bakalım neymiş bu 7 milyonluk ev! 'Keşke satmasaydım' demeyeceğim, biz bu evde 4–4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için 'keşke' demeyeceğim. Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz" dedi

dsssd.jpg

EVİNDEKİ EŞYALARI SATIŞA ÇIKARDI

Ultra lüks evinin dışı kadar içindeki eşyalarıyla da çok konuşulan Güzide, sözlerine şöyle devam etti: "Evi mobilyalarımızla satmadık. Kiraya geçeceğimiz için yeni eve mobilyaların hepsini götüremiyoruz. 'En sade şekilde nasıl yaşarız' diye birtakım eşyaları elden çıkarıyoruz. Kendimize daha küçük yaşayabileceğimiz bir ortam hazırlıyoruz."

5e022108c9de3d2b64e9e82d.jpg

HABERE YORUM KAT