1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Abdullah Şenaslan'dan Açıklama Var!

Abdullah Şenaslan'dan Açıklama Var!

28 Ocak Perşembe akşamı görevden alındığını sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Pendik Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şenaslan yazılı açıklama yaptı. Şenaslan açıklamasında, kırıldığını ancak bu kırılmamının (...)

Abdullah Şenaslan'dan Açıklama Var!

28 Ocak Perşembe akşamı görevden alındığını sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Pendik Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şenaslan yazılı açıklama yaptı. Şenaslan açıklamasında, kırıldığını ancak bu kırılmamının davaya değil! çalışmadığını söyleyenlere olduğunu vurguladı.

İşte Şenaslan imzalı Basın Açıklaması;
Dün itibariyle Pendik AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden alınmış bulunuyorum. Herşeyden önce bu yazının bir veda ya da sitemkar sözlerle serzeniş içeren bir yazı olmadığını belirteyim. Zira ortada ne sitem edilecek bir durum ne de veda diye adlandırılacak bir ilişik kesme vardır. Şuurlu ve dava bilinci olan bir insanın veda edebilmesi için ilişiğin görevi ile ya da konum ile değil hayatıyla olması gerekir. Elhamdulillah bu şuura sahip olduğumu düşünüyorum. O yüzden bu bir teşekkür ve helalleşme niteliğindedir. Görevin bana verildiği gün itibarıyla olmak üzere hemen her günümü davam için harcadım.

Yaptığım çalışmalar ve yakın dostlarımın bana vakitsizlik sebebiyle sitemleri bunun delilidir. Bana sen başkansın neden bu kadar çok sahadasın yapacak başka adam yok mu diyenlere hep güldüm. Çünkü bunu söyleyenlerin bilmediği şey başkan olanın daha çok çalışması gerektiğiydi. Elhamdulillah hiç başkanlık yapmadım. Çünkü bizler aynı davanın gönül kardeşleri, davadaşlarıyız. Bizim partimiz süslü protokollerin arkasından büyümedi ki ben bir protokol kavramının arkasında kalayım.

Göreve geldiğim gün ki sevincim 1 kasımda ki zaferimizle olan sevincimle kıyaslanamayacağı gibi bugün ki üzüntümde 7 haziran gün ki üzüntümle kıyaslanamaz ancak görevden alınma sebebim olarak gösterilen görevimin gereklerini yerine getirmediğim yeterince gayret göstermediğim, daha basit bir tabirle çalışmadığım söylemi ister istemez bir kırgınlığa sebep verdi. Tabi bu kırgınlık ne davamadır ne de davadaşlarımadır. Bu kırgınlık benim ve davasına tamamen gönül bağı ile bağlanan gecesini gündüzüne katan uykusuz kalan arkadaşlarımın emeğini bildiği halde hiçe sayarak yeterince çalışmadı söylemini kullananlaradır. Evet görevden alınma sabebim çalışmamamın gösterilmesidir. Bu söylemi kullananları kendi vicdan muhasebesiyle başbaşa bırakıyor ve bu gönül işinde benimle birlikte emek veren herkesten helallik istiyorum.

Dediğim gibi Gençler derdimiz olmalı ve 2 şeyin üzerinde durmamız gerekir;

1-) Bol bol kitap okuyacağız
2-) Namazlarımızı aksatmadan kılacağız.
Hayde hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun. Seviyorum hepinizi.

ABDULLAH ŞENASLAN

9347.jpg

 

HABERE YORUM KAT