1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. Açık Celse ne demek, TDK'ya göre Açık Celse kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Açık Celse ne demek, TDK'ya göre Açık Celse kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Açık Celse kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Açık Celse ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Açık Celse nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Açık Celse kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Açık Celse ne demek, TDK'ya göre Açık Celse kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Açık celse ne demek? Açık celse TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi açık celse kelimesi. Peki açık celse ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre açık celse nedir, açık celse kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

AÇIK CELSE NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Açık celse kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre açık celse kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Açık duruşma

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT