1. HABERLER
  2. EĞİTİM
  3. Açık öğretim lise sınavları ne zaman? | Açık öğretim 1. dönem, 2. dönem sınav tarihleri 2021

Açık öğretim lise sınavları ne zaman? | Açık öğretim 1. dönem, 2. dönem sınav tarihleri 2021

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklamada, açık öğretim sınavlarının koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi ortamda, online olarak yapılacağı belirtildi. Bunun üzerine öğrenciler, Açık öğretim lise sınavları ne zaman? | Açık öğretim 1. dönem, 2. dönem sınav tarihleri sorularının cevabını arıyor.

Açık öğretim lise sınavları ne zaman? | Açık öğretim 1. dönem, 2. dönem sınav tarihleri 2021

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklamada, açık öğretim okullarında yapılacak olan sınavların birinci ve ikinci dönem için online olarak gerçekleştirileceği belirtildi. Yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, bulaş riskini azaltmak amacıyla çevrimiçi yapılacak olan açık öğretim okullarının sınav tarihleri de vatandaşlar tarafından merak konusu haline geldi. Peki Açık öğretim lise sınavları ne zaman? | Açık öğretim 1. dönem, 2. dönem sınav tarihleri İşte detaylar...

AÇIK ÖĞRETİM LİSE SINAVLARI NE ZAMAN? AÇIK ÖĞRETİM 1. DÖNEM, 2. DÖNEM SINAV TARİHLERİ 2021

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, açık öğretim sınavlarının online ortamda yapılacağını duyurarak, "Açık Öğretim Okulları sınavlarımızı çevrim içi ortamda gerçekleştireceğiz. 1. Dönem sınavları 25 Şubat 2021’de, 2. Dönem sınavları 25 Mart’ta başlayacak." dedi.

 

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Açık Öğretim Okulları sınavlarının çevrim içi olarak yapılacağını duyurdu. 

Bakan Selçuk Twitter hesabından yaptığı paylaşımda sınav tarihlerini de açıkladı. Selçuk paylaşımında, "Açık Öğretim Okulları sınavlarımızı çevrim içi ortamda gerçekleştireceğiz.I. Dönem sınavları, 25 Şubat 2021’de II. Dönem sınavları, 25 Mart’ta başlayacak.Sınavlar, Açıköğretim Okulları Bilgi Yönetimi Sistemi üzerinden yapılacaktır. Öğrencilerimize başarılar diliyorum." dedi.

 

Berna Akkaya
Gündem ve Teknoloji Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT