1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Acun Ilıcalı'nın eski eşinden Şeyma Subaşı'ya manidar gönderme

Acun Ilıcalı'nın eski eşinden Şeyma Subaşı'ya manidar gönderme

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'ın İnstagram hikayesinde paylaştığı çökmüş tuğla görselinin üzerine: " Yerimi doldurmaya çalışmışsın" paylaşımı yaparak Şeyma Subaşı'ya göndermede bulundu.

Acun Ilıcalı'nın eski eşinden Şeyma Subaşı'ya manidar gönderme

Acun Ilıcalı ile 2003 yılında evlenen Zeynep Yılmaz 2016 yılında boşandı. Şeyma Subaşı ile birlikteliklerinden dolayı boşanan Zeynep Yılmaz geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Şeyma Subaşı'ya göndermede bulundu.

"YERİMİ DOLDURMAYA ÇALIŞMIŞSIN"

 DJ Guido Senia ile bir birlikteliğe yelken açan Subaşı, son olarak YouTube hesabından yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. Birçok isim Subaşı’nın açıklamalarıyla alay ederken, Zeynep Yılmaz’dan çarpıcı bir Instagram paylaşımı geldi.

Acun Ilıcalı'nın eski eşinden Şeyma Subaşı'ya manidar gönderme

Yılmaz, çökmüş bir tuğla görseli paylaştı ve üzerine “Yerimi doldurmaya çalışmışsın” yazdı. Bu paylaşım, Şeyma Subaşı’na gönderme olarak yorumlandı.

ghg.jpg

ZEYNEP YILMAZ KİMDİR?

Zeynep Yılmaz, 1976 yılında dünyaya geldi. 17 yaşındayken Acun Ilıcalı ile tanıştı, 10 yıllık beraberliğin ardından 2003’te nikah masasına oturdu. Bu esnada 1999 – 2000 yıllarında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. İlk olarak Cine5’te iç film satın alımı görevinde üç sene kadar çalıştı. Daha sonra ‘çocukluk hayalim’ dediği mimarlık mesleğini yapmaya başladı ve kendi mimarlık şirketini kurdu. Bu süreçte Acun Ilıcalı'dan iki kızı olan Zeynep Yılmaz, çocuklarına Leyla ve Yasemin ismini verdi.  Leyla Ilıcalı 2004, Yasemin Ilıcalı ise 2007 yılında dünyaya geldi. 2016 yılında Acun Ilıcalı ile anlaşmalı bir şekilde ayrıldı. Zeynep Yılmaz, verdiği bir röportajda 'Kendinizden ve eğitim geçmişinizden kısaca bahseder misiniz?' sorusuna şu yanıtı vermişti:

Çocukluğumdan beri mimarlık okumak istedim. Rahmetli dedem ve babam avukattı, ama aklım hep mimarlıktaydı. Sabahlara kadar dayımın çizdiği projeleri ve maketleri seyrederdim. Rahmetli babamın vasiyeti, “Ne olursan ol önce anne ol” idi. Sanırım en büyük meslek anneliği yerine getirdim. Şimdi ise hayallerimdeki işi yapıyorum. 8 sene Fransız okullarında okuduktan sonra Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT