1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Acun Ilıcalı'nın yarıdm kampanyası 60 milyon TL'ye ulaştı

Acun Ilıcalı'nın yarıdm kampanyası 60 milyon TL'ye ulaştı

Deprem için bağış toplayan Acun Ilıcalı, kampanyasında 60 milyon TL topladı. Ünlü ünsüz herkes yardım toplarken en fazla bağışı ise 2 milyon TL ile Cemil Kazancı oldu.

Acun Ilıcalı'nın yarıdm kampanyası 60 milyon TL'ye ulaştı

Türkiye, 6.8 büyüklüğündeki depremden sonra tek yürek oldu. Yapılan bağışlar ile birlikte adından bahsettiren Acun Ilıcalı, Demet Akalın, Yusuf Güney... gibi ünlülerin bağışları takdir topladı.

60 MİLYON TL BAĞIŞ TOPLANDI

Acun Ilıcalı’dan bağış açıklaması: “Toplamda 60 milyon TL’yi geçtiğimiz kesin ama net sonucu akşama doğru öğrenebileceğiz.”

CANLI YAYINA BAĞLANDI, 300 BİN LİRA BAĞIŞI AÇIKLADI

Beşiktaş Kaptanı Burak Yılmaz, yayına bağlanarak yaptığı açıklamada "Futbolcu kardeşlerimiz olarak biz 300 bin TL yardımda bulunuyoruz" dedi.

ACUN ILICALI TEŞEKKÜR ETTİ

Acun Ilıcalı da Beşiktaşlı futbolcuların duyarlı davranışı üzerine üzerine "Çok teşekkür ediyorum Burak. Bu duyarlılığa sahip olmak çok güzel. Beşiktaş camiasına ne mutlu ki, böyle duyarlı futbolcuları var" ifadelerini kullandı.

ÖZDİLEK'TEN 1 MİLYON

Kanalın yayınına bağlanan iş adamı Hüseyin Özdilek, 1 milyon TL bağışta bulundu. Özdilek "Allah devletimize milletimize zeval vermesin" ifadelerini kullandı.

REKOR BAĞIŞ CEMİL KAZANCI'DAN GELDİ

Acun Ilıcalı'ya SMS mesajı atan Cemil Kazancı ise 2 milyon TL bağışladığını açıkladı. Böylece, programın rekor bağışı Cemil Kazancı'dan gelmiş oldu.

Filistin asıllı Ahmet Elser ise 500 bin TL bağışta bulundu. İş adamı Fettah Tamince ise Acun'un başlatığı kampanyaya 250 bin TL bağışta bulundu.

İNEGÖL MOBİLYA, DEPREMZEDELERİN MOBİLYA İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK

İnegöl Mobilya, depremde evi yıkılan ve zarar gören tüm ailelerin mobilya ihtiyaçlarını karşılayacaklarını açıkladı.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU'DAN 20 BİN TL

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'daki depremzedeler için 20 bin TL bağışta bulundu. Canlı yayına bağlanan Soylu, "Kampanyadan sadece ben değil, sayın Cumhurbaşkanımız da memnun. Sizlere selamları var" dedi.

Cihan Kamer, Atasay Kuyumculuk ve Huqqa adına toplamda 1 milyon TL bağışladı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT