1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izle

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izle

Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinin yeni bölümü merak ediliyor. Haziran'ın aşk acısı çekeceği bu bölümü kaçırmadan izlemek isteyenler için haberimizde Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izle linklerine yer verdik...

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izle

Ada Masalı yeni bölümüyle Star TV izleyicisinin karşısına çıkıyor. Haziran adadan ayrılacak mı? Diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler haberimizde bulunan Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izle linklerine ulaşabilir. İyi seyirler...

ADA MASALI 15. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | ADA MASALI SON BÖLÜM İZLE

Kırlangıç adası, ayrılıklara, kavuşmalara, yeni dostluklara ve herkesin hayatında bolca karmaşaya gebedir. Haziran ayrılık acısıyla yanıp kavrulmaktadır. Ancak bu ayrılık Haziran kadar Poyraz’ı etkilemiş gibi görünmemektedir. Haziran kendisi kadar acı çekmediğini düşündüğü Poyraz’ın fabrikayı da satışa çıkardığını öğrenince iyice sinir olur. Poyraz, Haziran ile bütün bağlarından kurtulmaya çalışıyor gibidir. 

Yaşadığı ayrılığın üzerine bir de iş teklifi alması Haziran’ın kafasını iyice karıştırır. Sanki etrafındaki her şey ve herkes onu adadan uzaklaştırmaya çalışıyor gibidir. En çok da Poyraz… Bütün bunların bir tesadüf mü yoksa birinin planı mı olduğunu merak eder Haziran. 

Diğer yandan Poyraz, Aliye’nin kendisinden gizli borçlarını ödediğini öğrenir. Bu hamle Aliye’nin hayrına sonuçlanmayacaktır. 

İdil yüzünden sürekli Poyraz’a karşı bilenen Batu yeni planlar peşindedir. Poyraz’ın hayatını zorlaştırmak için attığı adımlar onu bir İstanbul yolculuğu yapmaya sürükleyecektir. İdil ise artık bir dönemin sonuna yaklaştığının farkındadır, kalbinin başka biri için attığını kabullenmek ise o kadar kolay olmayacaktır.

Adaya gelen bir misafir sayesinde gerçek duygularıyla yüzleşen Biricik, Melisa ve Alper ile düşmanlığı ve kendi mutluluğu arasında bir seçim yapacaktır. Bu seçim hem Biricik için hem de Melisa ve Alper için yeni bir sayfanın açılmasına yarayacaktır. 

Poyraz’ın gerçek duygularını öğrenmeye çalışan Haziran son çareyi iş teklifini kabul edip adadan gitmekte bulacaktır. Poyraz’ın onu durduracağını, gitmesine engel olacağını ümit etmektedir hep… Oysa Poyraz bir süredir aşkının mutlu ve özgür olması için acısını kalbine gömmeyi tercih etmiştir. Haziran’ın iyiliği için verdiği bu karar iki sevgilinin geri dönülmez bir yola girmesine sebep olacaktır. 

ADA MASALI 15. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

STAR TV ADA MASALI 15. BÖLÜM İZLE

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izleAda Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Ada Masalı son bölüm izle

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
1
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT