1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Adana'daki korkunç olayda yeni ayrıntı! Babaannesini de baltayla öldürmüş

Adana'daki korkunç olayda yeni ayrıntı! Babaannesini de baltayla öldürmüş

Adana'da tedavi gördüğü hastanede Sultan Güner'in iki gözünü oyan şizofreni hastası N.K.'nın 5 yıl önce babaannesi K.K.'yi (85) başına baltayla vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Ayrıca, N.K.'nın önceden bir kişinin daha gözlerini oymaya çalıştığı öne sürülüyor.

Tüm Türkiye'nin bir anda gözlerini çevirdiği Adana  Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesindeki Sultan Güner'in gözlerinin aynı odada kaldığı şizofreni hastanesi N.K. tarafından oyulmasının ardından şok gerçekler ortaya çıktı.Şizofreni hastası N.K.'nin (36), 5 yıl önce de babaannesi K.K.'yi (85) başına baltayla vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. N.K.'nin daha önce de ruh sağlığı hastanesinde bir başka kadın hastanın gözlerini diş fırçasıyla oymaya çalıştığı öne sürüldü.

BALTAYLA ÖLDÜRMÜŞ

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, N.K.'nin, 2015 yılında kendisine küfrettiğini ileri sürdüğü babaannesi K.K.'yi baltayla öldürdüğü ortaya çıktı. N.K.'nin bu olaydan sonra tutuklandığı, akli dengesinin bozuk olduğu anlaşılınca tedavi için Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne yatırıldığı belirlendi. Burada da birlikte kaldığı bir hastanın gözlerini diş fırçasıyla oymaya kalktığı, ancak görevliler tarafından engellendiği bildirildi. N.K.'nin, bu olaydan sonra Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'ne sevk edildiği öğrenildi.

 

NE OLMUŞTU?

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde yatarak tedavi gören şizofreni hastası N.K., 1 Mart'ta aynı odada kaldığı 3 çocuk annesi Sultan Güner'in iki gözünü parmağıyla oydu. Sultan Güner, götürüldüğü Adana Şehir Hastanesi'nde tedaviye alınırken, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi Başhekimi ile 1 başhekim yardımcısının da aralarında bulunduğu 8 personel açığa alındı. N.K. de tek kişilik sünger odada gözlem altına alındı.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT