1. YAZARLAR
  2. İbrahim Şahin
  3. Adaylar Belli Oldu
İbrahim Şahin

İbrahim Şahin

Yazarın Tüm Yazıları >

Adaylar Belli Oldu

30 MART 2014 Belediye başkanlığı için Partiler adaylarını belirledi . partiler çok titiz çalışmaların sonucunda hangi adayla kazanabileceklerini, hangi adayla daha başarılı olabileceklerinin hesabını yaparak, bu bağlamda taban yoklamasından tutun birkaç defa kamuoyu araştırmalarına varıncaya kadar çok titiz bir çalışmaların sonucu  adaylarını  belirlediler.

İsimlere şöyle bir bakarsak   Ak parti, Pendik ‘te  Kenan Şahin, Tuzla’da Şadi Yazıcı,  Kartal’da  eski ilçe başkanı  Temurhan Yıldız, Sultanbeyli’de  Hüseyin Keskin ve Sancaktepe’de  İsmail Erdem ile Cumhuriyet Halk Partisi,  pendik’te  meclis üyesi  Tuncer Özyavuz, Tuzla’da bir önceki seçimde  de Tuzla’dan aday olup az farkla  Şadi Yazıcı’ya kaybeden  Cemil Ekşi , Karta’lda daha henüz aday belirlemeye ancak büyük bir ihtimalle  Altınok Öz,  Sultanbeyli’de Mustafa Çolak,  Sancaktepe’de Özgen Nama  ile Milliyetci Hareket Partisi , Pendik’ te İbrahim Coşkun ,Tuzla’da Adil Erkoç , Kartal’da Erhan Kekeç,  Sultanbeyli’de Ümit Gürbüz ,Sancaktepe’ de İbrahim Özkan  ile Saadet partisi  , pendik’te  Mahmut Kılıç ,Tuzla’da Ahmet Dikici, Kartal ‘da İsmail Kızılgöz,  Sultanbeyli’de Halil İbrahim Arıkan ,Sancaktepe’de Recai Demiryürek ile Büyük Birlik Partisi ,Pendik’te  Sami Daltaban, Tuzla’da  daha aday belli değil, Kartal ‘da  daha aday belli değil, Sultanbeyli’de daha aday belli değil ve Sancaktepe’de Hasan Güngör ile ile yarışacak.

Görüldüğü üzere gayet renkli ve çekişmeli bir seçim yarışı bizleri bekliyor.   Hangi adaya sorarsanız hepsi  idİalı, seçimleri kendilerinin kazanacağını söylüyor .

Bize  de buradan bütün partilere ve  bütün adaylarına başarılar dilemek  düşer.  Kaliteli ,seviyeli her partinin ve adayın bir birlerine saygı göstererek  bizlere seviyeli ve heyecanlı bir seçim yaşatmalarını temenni ediyoruz. Hak edenin kazanması dileği ile

Saygı ve sevgilerimle

23.01.2014                                                                                              ibrahim ŞAHİN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT