1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Afili Aşk 29.Bölüm fragmanı izle! | Afili aşk son bölüm fragman izle

Afili Aşk 29.Bölüm fragmanı izle! | Afili aşk son bölüm fragman izle

Kanal D'nin sevilen yaz dizisi olan afili aşk yaz boyunca her çarşamba ekranlarda olacak. İlk bölümü ile oldukça beğeni toplayan afili aşk 29.bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki Afili Aşk 29. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?detaylar haberimizde..

Her çarşamba kanal D ekranlarında yayınlanan afili aşk dizisinin 29.bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki afili aşk 29.bölüm fragmanı yayımlandı mı? İşte afili aşk 29.bölüm fragmanı

AFİLİ AŞK 29.BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

 

Afili Aşk 19.Bölüm fragmanı izle! | Afili aşk son bölüm fragman izle

AFİLİ AŞK 21.BÖLÜM NELER OLDU?

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Yelda, Kerem ve Ayşe'nin sahte evliliğini öğreniyor. Yelda'nın gerçekleri öğrenmesiyle de evde dengeler değişiyor. Kerem ise Ayşe'ye duygularını itiraf etmeye karar veriyor. Onun için yeniden bir kağıttan kuğu yapıyor ve ilk kez Ayşe'yi sevdiğini söylüyor. Kerem'in aşk itirafıyla şaşkına dönen Ayşe'nin gözleri doluyor. 

Peki Yelda, bu sahte evlilikten gerçek bir aşk çıktığına inanacak mı? Kerem ve Ayşe'yi nasıl bir süreç bekliyor?

AFİLİ AŞK’IN KONUSU NE?

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Afili Aşk 19.Bölüm fragmanı izle! | Afili aşk son bölüm fragman izle

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

AFİLİ AŞK OYUNCU KADROSU

Projenin oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimlerin canlandıracağı karakterler ise şöyle;

Çağlar Ertuğrul (Kerem)

Burcu Özberk (Ayşe)

Altan Erkekli (Muhsin)

Benian Dönmez (Melahat)

Neşe Baykent (Yelda)

Taner Rumeli (Rıza)

Serkay Tütüncü (Volkan)

Asena Tuğal (Hülya)

Uğur Uzunel (Erkut)

Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda)

Yılmaz Kunt (Berk)

Ozan Dağgez (Samet)

Güzide Arslan (Gonca)

Beril Pozam (Nazmiye)

Umutcan Ütebay (Sabri)

Vural Ceylan (Kadir)

Banu İnan (Nermin)

Hira Su Yıldız (Buse).

HABERE YORUM KAT