1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Afra Saraçoğlu Kimdir | Özcan Deniz Feyza Aktan'ı Aldatıyor mu

Afra Saraçoğlu Kimdir | Özcan Deniz Feyza Aktan'ı Aldatıyor mu

Oyuncu Özcan Deniz, hamile sevgilisi Feyza Aktan'ı Afra Saraçoğlu ile mi aldatıyor. Magazin haberlerine göre Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında bir yakınlaşma olduğu konuşuluyor. Peki Afra Saraçoğlu kimdir?

Afra Saraçoğlu Kimdir | Özcan Deniz Feyza Aktan'ı Aldatıyor mu

Afra Saraçoğlu ile Özcan Deniz'in aşk yaşadığı iddia ediliyor. Özcan Deniz'in 'İkinci Şans' filminde 'fındık kurdu' diye hitap ettiği genç oyuncu Afra Saraçoğlu'yla yakınlaştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının haberine göre 'İkinci Şans'ta diğer birçok filminde olduğu gibi hem senaryo yazarı, hem yönetmen, hem de başrol oyuncusu olarak boy gösteren Özcan Deniz'in çekimler sırasında "fındık kurdu" diye hitap ettiği dizinin genç oyuncu Afra Saraçoğlu'yla yakınlaştığı konuşuluyor. Özcan Deniz, kendisine kalp emojisiyle "hocam" diye hitap eden 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu'na karşılıksız kalmadı ve sosyal medyadan "Sen de olmasan ben napabilirdim. Yolun açık, hep yanındayım" yazdı.

Arfa Saraçoğlu Kimdir | Özcan Deniz Feyza Aktan'ı Aldatıyor mu

Özcan Deniz zorda! Eşi galada kriz çıkardı

Özcan Deniz’in filminin galasına adının aşk dedikoduları karıştığı oyuncu Afra Saraçoğlu gelince müstakbel sevgilisi Feyza Aktan kıskançlık krizine girdi.

Özcan Deniz’in başrolünde olduğu ‘Öteki Taraf’ın galası geçen hafta yapılmıştı. Galaya Deniz’in bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı oyuncu Afra Saraçoğu da geldi.

ÖZCAN DENİZ ZOR SAKİNLEŞTİRDİ

Galada Özcan Deniz’in evlilik hazırlığı yaptığı, 4,5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan (25) yoktu. Ama adının geçen yıl aşk dedikodusuna karıştığı oyuncu Afra Saraçoğlu (20) vardı. Feyza Aktan, Afra’nın galaya katıldığını duyunca kıskançlık krizine girip kıyameti kopardı. Özcan Deniz müstakbel eşini zor sakinleştirdi.

AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 doğumludur. Afra Saraçoğlu başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın oynadığı İkinci Şans filminde, Nurgül Yeşilçay'ın kızını oynamaktadır. dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya olan benzerliği ile de dikkatleri çekmektedir. Özcan Deniz, Afra Saraçoğlu'nu sosyal medyada keşfetmiştir. Bakışlarından etkilendiği Saraçoğlu'na rol teklif etmiştir. Afra Saraçoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitim görmektedir.

Arfa Saraçoğlu Kimdir | Özcan Deniz Feyza Aktan'ı Aldatıyor mu

HABERE YORUM KAT