1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. Ağılı Böcek ne demek, TDK'ya göre Ağılı Böcek kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Ağılı Böcek ne demek, TDK'ya göre Ağılı Böcek kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Ağılı Böcek kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Ağılı Böcek ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Ağılı Böcek nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Ağılı Böcek kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Ağılı Böcek ne demek, TDK'ya göre Ağılı Böcek kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Ağılı böcek ne demek? Ağılı böcek TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi ağılı böcek kelimesi. Peki ağılı böcek ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre ağılı böcek nedir, ağılı böcek kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

AĞILI BÖCEK NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Ağılı böcek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre ağılı böcek kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Karafatma

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT