1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Ahlat’a göz doktoru atandı

Ahlat’a göz doktoru atandı

Ahlat Devlet Hastanesine atanan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Erman Bozali'nin göreve başlamasıyla poliklinik hizmetleri de başladı.

Ahlat’a göz doktoru atandı

Bitlis'in Ahlat Devlet Hastanesine göz doktoru atandı.

Ahlat Devlet Hastanesine atanan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Erman Bozali'nin göreve başlamasıyla poliklinik hizmetleri de başladı. Ahlat'ta görev yapmaktan mutlu olduğunu ifade eden Op. Dr. Erman Bozali, "Ahlat'ta bulunmaktan ve ilçe halkına hizmet etmekten mutluyum. İlçe insanı çok sıcakkanlı, ilçe zaten tarihi ve doğal güzellikleriyle bilinen güzel bir şehir. İnşallah imkanlar dahilinde uzunca bir süre Ahlat'ta görev yapar ve insanlarımıza faydalı oluruz" dedi.

Hastanede donanımlı bir poliklinik oluşturduklarını ve hasta kabulüne başladıklarını belirten Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Erman Bozali, "Poliklinik hizmeti vermeye başladık. Büyük çoğunlukla bütün ekipmanlarımız tamam. Sorunsuz bir şekilde muayene işlemlerimizi yapıyoruz. İlerleyen tarihlerde ameliyatlarımıza da başlayacağız. Amacımız ilçe halkını göz hastalıklarında başka yerlere gitmeden hastanemizde tedavi ve takiplerini yapmaktır" diye konuştu.

Ahlat’a göz doktoru atandı

Ahlat’a göz doktoru atandı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT