1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Ahmet Ağaoğlu: "VAR kayıtları açıklansın"

Ahmet Ağaoğlu: "VAR kayıtları açıklansın"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Beşiktaş'ın Fenerbahçe'nin aynı yönde bir sıkıntısı varsa ve bütün kulüp başkanlarının da aynı fikri, talebi varsa VAR kayıtlarının açıklanmasında bir sıkıntı yok. Şüphesiz ki daha şeffaf olur" açıklamalarında bulundu.

Ahmet Ağaoğlu: "VAR kayıtları açıklansın"

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin "VAR kayıtları açıklansın" talebinin yanı sıra,bu karara Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan da destek geldi. VAR kayıtlarının açıklanmasının adalet yönünden daha olumlu bir süreci beraberinde getireceğini ifade eden Ağaoğlu, "VAR kayıtları neyse onu açıklasınlar,bizim duruşumuz net,kimsenin hakkı çalınmasın. Belki hatalar olmuş olabilir fakat bu hatalar üst üste gelirse burada sıkıntı olur" açıklamalarında bulundu.

"Fenerbahçe ve Beşiktaş ile aynı fikirdeyiz"

Tüm kulüp başkanlarının ortak doğrultuda bir talebi varsa mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini ifade eden Ağaoğlu, "Belki yeni bir tartışma konusu açabilir ama neresinden bakarsanız bana göre şeffaflık.VAR kayıtları elbette açıklansın. Lig hem daha şeffaf olur hem de Türk futbolunun gelişimine olumlu etki eder." diye konuştu. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT