1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ahmet Cin, Gazeteciler gününde fotoğraf makinesini eline aldı! Gazeteci oldu

Ahmet Cin, Gazeteciler gününde fotoğraf makinesini eline aldı! Gazeteci oldu

AK Parti Pendik Belediye Başkan adayı Ahmet Cin, ilçe başkanı Rüstem Kabil ile birlikte, 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde Bölge Gündem Haber’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette fotoğraf makinesini eline alan Ahmet Cin renkli görüntüler oluşturdu.

Ahmet Cin, Gazeteciler gününde fotoğraf makinesini eline aldı! Gazeteci oldu

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde adaylığı cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan Ahmet Cin Ak,  10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde Bölge Gündem Haber’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Gençlik kolları başkanı Muaz Esat Maman, ilçe başkan yardımcıları Kadir Bayram ve Mehmet Ova‘da eşlik etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ederek sözlerine başlayan Ahmet Cin, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili mesajlar verdi.  Cin, yoğun bir tempoda seçim çalışmalara başladıklarını kaydederek, "Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi hizmet belediyeciliğinin yanı sıra Pendik'te gönül belediyeciliğinin öncülüğünü yapacak, her kesimi kucaklayacak, Pendik'i Pendik'lilerle yönetecek iyi bir ekip kurmanın gayreti içerisindeyiz. Bunu çalışmalarını çok titiz bir şekilde yapıyoruz" dedi.

img_9728.jpg

FOTOĞRAF MAKİNESİNİ ELİNE ALDI

Başkan adayı Ahmet Cin,  Ziyaret sonunda Bölge Gündem Haber’in İmtiyaz Sahibi İbrahim Şahin'e hediye takdim eden AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil’in fotoğrafını çekerek renkli görüntüler oluşturdu.   

img_9720-001.jpgimg_9713.jpgimg_9740.jpg

HABERE YORUM KAT