1. HABERLER

  2. İSTANBUL

  3. Ahmet Cin İstanbul SKM Başkanı Oldu

Ahmet Cin İstanbul SKM Başkanı Oldu

AK Parti İstanbul'da SKM başkanı Ahmet Cin oldu.

Ahmet Cin İstanbul SKM Başkanı Oldu

7 Haziran 2015 genel seçimler öncesinde milletvekili aday adaylık başvuru süreci sona eren Adalet ve Kalkınma Partisi’nde, Genel seçime hazırlayacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) başkanlığına Ahmet Cin getirildi.


7 haziran 2015 milletvekilliği genel seçimlerine Ak Parti İstanbul’da seçim koordinasyon merkezi (SKM) Başkanlığına yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı Ahmet Cin getirildi. Ak Parti İstanbul siyasetinde son zamanlarda yıldızı parlayan Pendik’li olan Ahmet Cin’in il başkanı Selim Temurci tarafından bu önemli göreve atanması teşkilatlarda memnuniyetle karşılandı.  

Ahmet Cin yaptığı açıklamada  il başkanımız  Selim Temurci’ye çok teşekkür ederim  bu önemli  ve büyük görevi bize verdiler bizde bu büyük sorumluluğun bilincinde  İstanbul’da tüm teşkilatlarımızla beraber omuz omuza kol kola güzel bir seçim dönemi geçireceğimizden hiç şüphemiz yoktur.  İfadelerini kullandı. Cin biz Ak Parti olarak her zaman hedefleri olan bir partiyiz bu seçimlerde de genel başkanımız ve başbakanımızın koyduğu hedef Türkiye genelinde mevcut anayasayı değiştirmek için  en az dört yüz milletvekilliği dir bu  hedef için İstanbul’un önemi çok büyüktür  İstanbul Türkiye’nin seçim mozaiğidir  bizde İstanbul’daki seçim çıtamızı bir önceki seçimlerden daha da yukarı çıkararak  Türkiye genelindeki başbakanımız ve genel başkanımızın dört yüz  milletvekilliği hedefine ulaşmada  teşkilatlarımızın daha öz verili ve birlik ve beraberlik içinde çalışarak   öncülük etmiş olacağız.” Dedi.
 

HABERE YORUM KAT