1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ahmet Cin, İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün

Ahmet Cin, İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün

Ahmet Cin, İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün

Düzenlenen Bayramlaşma törenine (PESİAD) Başkanı Ahmet Cin, Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Kılıç, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, Pendikspor Kulüp Başkanı Sami Bayram, Genç PESİAD üyeleri ve iş adamları katıldı.

PESİAD başkanı Ahmet Cin burada bir konuşma yaparak, "Katılım sağlayan herkeze teşekür ederim mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım." dedi. Cin konuşmasında ortadoğuda zalimlerin(İSRAİL'in) müslümanlara yaptıklarını bir zulüm olarak değerlendirerek, "ülkemizde bizler her ne kadar huzurlu bir bayram geçirsekde malesef orada zulüme uğrayan kardeşlerimiz yüzünden içimizde bir buruklukta yol değil, ben bu bayram vesilesi nedeni orada zulme uğrayan müslüman kardeşlerimizin gözyaşlarının dinmesini bölgede barış ve huzur olmasını diliyorum." dedi.

İSTİKRAR SÜRSÜN, TÜRKİYE BÜYÜSÜN

Ahmet Cin yaklaşan cumhurbaşkanlıkları seçimlerinde bir kaç cümle ile özetledi. Cin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mutlak bu seçimi kazanmasını gerektiğini söyleyerek, Bu adam bizim için çalışıyor biz elimizi güçlendirelim diye faizleri düşürmeye çalışyor. Sadece 1 puanlık faizin bizler için önemini anlatmama gerek yok hepimiz biliyoruz. Böyle Bir Başbakanın bizim elini güçlendirmemiz gerekiyor. Zaten burda kendisinin anlatmama gerek 94.'ten beri yaptıkları ortada daima bizim için çalıştı milleti için çalıştı alın teri döktü. o yüzden mecareye hiç gerek yok. İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN şeklinde yorumladı. Son olaran Cin Cumhurbaşkanlıkları seçimlerinde milletin sandığa gitmesinin çok önemli olduğunu altını çizerek bu vatandaşlık görevimizi yapmamız gerekiyor." dedi.

Ahmet Cin'in bu konuşmlarından sonra Pendik Ak parti İlçe başkanıda Turgay Kılıç ve Cevat Yaman'da seçimlerin çok kritik olduğunu söyleyerek herkezin bayramını kutladı.

Haber: Yusuf SARAY

IMG_0034

IMG_0042

IMG_0046

IMG_0056

IMG_0074

IMG_0082

IMG_0088

IMG_0098

IMG_0107

IMG_0142

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT