1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni görev tanımı nedir, Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni ne iş yapar, Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni mesleğine sahip olabilmek için hangi belgeler gerekmektedir. Tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni Tanımı;

Ahşap doğrama malzemelerini tanıyan, çizim işlemlerini yapan, detay resimlerini çıkaran, resme göre malzeme listesini çıkarıp temin eden, duvar panelleri, döşeme kirişleri ve çatı makaslarının bina taşıyıcı iskeleti ile bazı ahşap detayların (kapı, pencere ,ahşap yapı vb.) imalat ve montajını yapan kişidir.

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni Maaşları

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni maaşı ortalama aylık 4626,5 _TL’dir. En düşük Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 5000 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni İş İlanları İçin Tıklayın

kac-para.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

3112.35

Meslek Adı :

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Teknisyenler, Teknikerler Ve Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik İle İlgili Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu :

Fizik Ve Mühendislik Bilimleri Teknisyenleri

Meslek Birim Grubu :

İnşaat Mühendisliği Teknisyenleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi

: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Görev ve İşlem Basamakları :

Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni; İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni maaşlarına ek olarak sizlerde Ahşap Yapı Sistemleri Teknisyeni mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT