1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AK Gençler Başbakan’a hazırlanıyor

AK Gençler Başbakan’a hazırlanıyor

AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz ve üyeleri, 20 Ocak Cumartesi Günü Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla yapılacak olan...

AK Gençler Başbakan’a hazırlanıyor

AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz ve üyeleri, 20 Ocak Cumartesi Günü Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla yapılacak olan 6'ncı Olağan İl Kongrelerinin şölen havasında geçmesi için Karasu Mevkii Kapalı Spor Salonu'nu süslemeye başladılar.

AK Parti Bilecik Gençlik Kolları'ndan oluşan heyet, Karasu Mevkii Kapalı Spor Salonu'nda bulunan koltukları Türk bayrağı ve AK Parti bayrağı ile süslediler. Konu hakkında açıklama yapan AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, "AK Gençlerimiz kongremize hazırlanmaya devam ediyorlar. 20 Ocak Cumartesi Günü Başbakanımız Binali Yıldırım'ın katılımıyla yapılacak olan 6'ncı Olağan İl Kongremizin şölen havasında geçmesini istiyoruz. Genç üyelerimiz koltukları Türk Bayrakları ve partimizin bayraklarıyla süslediler. İç süslemeyi bitirdik. Hava şartlarından dolayı dış süslemeye geçemedik. Havanın durumuna göre de dış süslemelerimizi tamamlayacağız. Kongremize herkesi bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

AK Gençler Başbakan’a hazırlanıyor

AK Gençler Başbakan’a hazırlanıyor

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT