1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AK Parti Grup Başkanvekili'nden gizli görüşme ile ilgili sert açıklama!

AK Parti Grup Başkanvekili'nden gizli görüşme ile ilgili sert açıklama!

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İsmail Küçükkaya'nın Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak canlı yayın öncesi bir otelde gizli görüşmede bulunmasına ilişkin sert açıklamalar yaptı.

AK Parti Grup Başkanvekili'nden gizli görüşme ile ilgili sert açıklama!

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, ''Rakiblerinizin olması doğaldır. Ancak rakibinizin etik , ahlaki kurallar çerçevesinde hareket etmesi esastır.İsmail Küçükkaya’nın sunduğu programda maalesef aziz milletimiz ahlaksız bir tiyatro ile karşı karşıya bırakılmıştır." dedi.

Muhammet Emin Akbaşoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Program öncesi otel odalarında kurguladıkları tezgâh, gün yüzüne çıkmış, takke düşmüş kel görünmüştür. Önce ''Binali Yıldırım soruları istedi'' diye gerçek dışı bir tezgah kuranlar, ''Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali böylesine çirkin ve ahlaksız bir yola tevessül etmişlerdir. Küçükkaya ve İmamoğlu suç üstü yakalanmışlardır. Yalan ile abad olunmaz, yalan er ya da geç ortaya çıkar. Sandıkta oyların çalınması da aynen böyle bir tezgâhtı ve yakalandılar.  Yalanı alışkanlık haline getirenlerin, konuştukları yalan ile kurdukları kumpası perdelemeye çalıştıklarını gördük. Her iki adaya da eşit mesafede olduklarını söyleyenlerin, otel odalarında ne görüştüklerini milletimize anlatmaları ve halkı kandırdıkları için özür dilemeleri gerekmektedir. Küçükkaya'dan tarafsız gazeteci, açıkça yalan söyleyen İmamoğlu'ndan şehrülemin, belediye başkanı olmaz.''

HABERE YORUM KAT