1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. AK Parti İl Başkanı Revi, Maçka İlçe Başkanlığı’nda konuştu

AK Parti İl Başkanı Revi, Maçka İlçe Başkanlığı’nda konuştu

AK Parti Maçka İlçe Başkanlığı'nda referandum çalışması değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Revi, Maçka İlçe Başkanlığı’nda konuştu

AK Parti Maçka İlçe Başkanlığı'nda referandum çalışması değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur ve parti mensuplarının katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur, "Ülkemiz için çok önemli bir seçime gideceğiz. Çok şükür Maçka'da sahaya inerek çalışmalarımıza başladık. Köy ziyaretleri, ev ziyaretleri, vatandaşlarımız ayağına giderek sorunlarını dinliyor. 16 Nisan Referandum seçimi ile ilgili destek istiyoruz. Çok şükür ki gittiğimiz her yerde Maçka "Evet" diyor. Vatandaşlarımız her şeyin farkında ve AK Parti'nin yanında" ifadelerini kullandı.

Maçka'da referandumda hedef yüzde 75 "Evet"

Referandum seçiminin önemine vurgu yapan Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ise "Hollanda'ya baktığımızda aklınıza gelebilecek her türlü kötülük orada serbest ve bu serbestliği savundukları tek şey herkesin yaşama özgürlüğü var. Dünyanın en demokratik ülkesi dedikleri yer! Yaşanan olaylar ile ne kadar demokratik olduklarını gördük. Bu olayların tek nedeni var, Müslüman olduğumuz ve bu referandumdan sonra bizlere gem vurmayacakları, bizlere müdahale edemeyecekleri için. Konsolosluk demek Türkiye'nin toprağı demek, bunların demokrasi anlayışları budur. Avrupa'nın bu korkusunu görmek beni daha çok mutlu ediyor ve hırslandırıyor. Referandum çalışmaları kapsamından her kapıyı çalışıyoruz. 16 Nisan'da Maçka'da yüzde 75'e yakın "Evet" oy çıkacağına inanıyorum" dedi.

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ise yaptığı konuşmada, "Eskiden düşündüğünüzde Maçka'yı alabileceğinize inanmazdınız. Ama çok şükür çok önemli bir başarı ile Maçka'yı kazandık ve hizmet etmekteyiz. Önümüzde daha önemli bir seçim var. O da 16 Nisan Referandum seçimi. Ben inanıyorum ki 16 Nisan'da güçlü bir "Evet" gelecek. Çünkü Trabzon'da üç kişiden ikisi bize oy veriyor. Büyük bir sorumluluğumuz var. İnşallah 16 Nisan'da milletimizin desteği ile yeni Türkiye'ye yeni bir bahar gelecek. Yeni Türkiye'nin ayak seslerinden korkan Avrupa'ya da en güzel cevabı bu şekilde vereceğiz. Sizlere büyük bir görev düşüyor. Vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ederek sorularını cevaplandırmaya çalışalım" diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Revi, Maçka İlçe Başkanlığı’nda konuştu

AK Parti İl Başkanı Revi, Maçka İlçe Başkanlığı’nda konuştu

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.