1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. AK Parti Kepez Belde Teşkilatı’ndan ‘evet’ çadırı

AK Parti Kepez Belde Teşkilatı’ndan ‘evet’ çadırı

Çanakkale'nin AK Parti Kepez Belde Teşkilatı tarafından, Kepez Meydanı'nda 16 Nisan'da oylanacak olan Anayasa Değişikliğini anlatmak için "Evet" çadırı...

AK Parti Kepez Belde Teşkilatı’ndan  ‘evet’ çadırı

Çanakkale'nin AK Parti Kepez Belde Teşkilatı tarafından, Kepez Meydanı'nda 16 Nisan'da oylanacak olan Anayasa Değişikliğini anlatmak için "Evet" çadırı kuruldu.

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta 16 Nisan'da oylanacak olan Anayasa Değişikliği için start verildi. Kepez Beldesinde AK Parti Kepez Belde Teşkilatı referandum çalışmalarına başladı. İlk olarak Kepez esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve ekibi, Kepezlilere referandum öncesi 16 Nisan'da oylanacak olan Anayasa Değişikliğine neden "Evet" demeleri gerektiğini belde merkezine kurulacak çadırda da anlatacak.

Yaklaşık 3 ya da 4 gün Kepez meydanında kalacak çadırda vatandaşlara Anayasa Değişikliğine neden "Evet" demeleri gerektiği detaylıca anlatılacak. Ardından "Evet" çadırı Kepez Beldesinin mahallelerinde de kurularak buralarda mahalle sakinlerine 16 Nisan'da oylanacak olan Anayasa Değişikliğinde neden "Evet" denmesi anlatılacak ve merak ettikleri soruların cevapları vatandaşlara verilecek.

16 Nisan'a kadar sırayla Kepez mahallelerinin belirli noktalarına kurularak, her mahalle de 3-4 gün kalacak olan çadırın yanı sıra, AK Parti Kepez Belde yönetimi, AK Parti Kepez Belde Kadın Kolları, AK Parti Kepez Belde Gençlik Kolları , Mahalle Teşkilatları da mahalleler de ev ev, kapı kapı dolaşarak 18 maddelik Anayasa değişikliğini vatandaşlara anlatacak.

AK Parti Kepez Belde Teşkilatı’ndan ‘evet’ çadırı

AK Parti Kepez Belde Teşkilatı’ndan ‘evet’ çadırı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT