1. HABERLER

  2. YEREL

  3. AK Parti Pendik'ten Vefa İftarı

AK Parti Pendik'ten Vefa İftarı

AK Parti Pendik ilçe başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen vefa iftarı bu yıl Kadir gecesi günü düzenlendi.

AK Parti Pendik'ten Vefa İftarı

AK Parti Pendik ilçe başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen vefa iftarı bu yıl Kadir gecesi günü düzenlendi.

Pendik Dumankaya cami yanındaki iftar çadırında düzenlenen vefa iftarına Ak Parti Genel başkan yardımcısı Erol Kaya ,  AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Pendik Belediye Başkan vekili  Cevat Yaman, Milletvekilleri adayları, Belediye Başkan yardımcıları ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ve teşkilatının her kademesinde çalışmasında görev yapmış başkanlar katıldı.

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil düzenlenen Vefa İftarına katılan herkese teşekkür ederek,  Razaman ayı vesilesiyle pek çok kez bir araya geldik. Geçtiğimiz hafta yine sizler ile 11bin kişilik muhteşem bir  teşkilat iftarı yapmıştık. Bugünde 1.derece  partinin kurulduğu günden bugüne  beraber çalıştığımız dostlarımızla bir arada olalım istedik. Burada eskimeyen mahalle başkanlarımız var. Yine eskimeyen meclis üyelerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız var bu gün hep beraber bu muhabbeti yaşadık.” Dedi.

AK Partide siyaset yapmak onur verici bir şey olduğunu söyleyen Kabil, “Ak Partide siyaset yapmak demek başkalarının geleceği için, başkalarını çocuklarının geleceği için çalışmak  demek. Biz bu muhabbet ile çalışıyoruz. Ayşe Şasa hanımefendinin güzel bir sözü var. “Öbür dünyada Allaha anlatacak güzel bir hikayem olsun” bu manada da bizde güzel bir hikaye yazıyoruz. Ben tekrar katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kadir gecenizi ve Ramazan bayramınızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahın adına konuşan Belediye Başkan vekili Cevat Yaman,  Belediye başkanı Kenan Şahin’in selamları olduğunu ileterek,  itikâfta olduğundan dolayı programa katılamadığını söyledi.

Programda Ahmet Cin’de selamlama konuşma gerçekleştirerek, hepimiz bu davanın mensuplarıyız. Beraber yürüdüğümüz arkadaşlarımızı unutmamız “dedi.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ MÜHENDİSLİK HARİKASI

İftar yemeğinde konuşan  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, açılışı gerçekleştirilen Osman gazi köprsünün mühendislik harikası olduğunu söyledi. Kaya, 1. 2. 3. Boğaz köprülerini gece kondu gibi kabul edebilirsiniz. Körfez köprüsü böyle bir eser. Bir mühendislik harikası” dedi.

Konuşmasına 2 hatırasıyla devam eden Kaya, sözlerini şu şekilde sonladırdı, rabbim tuttuğunuz oruçları kabul eylesin. Herkes yukarı bakıp siyaseti merak ediyor. Ben olsam aşağı bakarım. Eğer bu masanın etrafındakiler bu ülke için düşünüyor, çalışıyorsa  işler iyi gidiyordur. Rabbim Pendikte başarınızı daim eylesin. Hayırlı geceler diliyorum” diyerek sonlandırdı. - Haber: Yusuf SARAY-

img_4818.jpgimg_4837.jpgimg_4871.jpgimg_4902.jpgimg_4942.jpgimg_4952.jpgimg_4954.jpgimg_4960.jpgimg_4988.jpgimg_5015.jpgimg_5019.jpgimg_5028.jpgimg_5046.jpgimg_5048.jpgimg_5058-001.jpgimg_5068.jpgimg_5075.jpgimg_5076.jpgimg_5086-001.jpgimg_5135.jpgimg_5155.jpg

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

1 Yorum