1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na 'Berat Albayrak' tepkisi!

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na 'Berat Albayrak' tepkisi!

Son dakika haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'nin Berat Albayrak ile ilgili iftiralarına ilişkin "Maalesef aile değerleri üzerinden siyaset yapmaya devam ediyorlar. Sayın Albayrak'tan bahsederken sürekli aile ilişkilerini hedef alan bir yaklaşım içerisine girmeniz ahlaki değil." dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na 'Berat Albayrak' tepkisi!

Son dakika haberi... AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti genel merkezinde yapılan toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'nin her zaman mazlumların sığınağı olduğunu söyledi. "Suriye'den, Irak'tan ölümden kaçan insanlar ülkemize sığındı ve bu büyük millet bir kez daha mazlumların sığınağı olduğunu göstererek ölümden kaçanlara sahip çıktı." ifadelerini kullanan Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına tepki gösterdi.

AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÇELİK, KILIÇDAROĞLU'NA AÇIKLAMALARI NEDENİYLE TEPKİ GÖSTERDİ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Maalesef sayın Kılıçdaroğlu, bugün bu insanları hedef gösteren bir yaklaşım içerisine giriyor. Bu sözleri biz genelde Avrupa'nın sağından duyuyoruz." ifadelerini kullandı. Göçmenlere harcanan paraların o insanları ölümden kurtarmak ve insan haysiyetine uygun olmayan yaşam koşullarından kurtarmak için yapıldığını ifade eden Çelik, "Milletimizin tarihine, değerlerimize, siyasi tutumuza yakışır şekilde ölümden kaçan bu insanlar burada muhafaza edilmişlerdir. Bütün dünyanın vicdanını tek başına Türkiye yüklenmiştir." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Berat Albayrak ile ilgili iftiralarına ilişkin konuşan Çelik, aile değerleri üzerinden siyaset yapmayı sürdürdükleri için tepki gösterdi. Çelik, "Sayın Albayrak'tan bahsederken sürekli aile ilişkilerini hedef alan bir yaklaşım içerisine girmeniz ahlaki değil. Siyasi pozisyonları gereği muhalefet tabii ki eleştirecek. Ama siz bunu aile ilişkileri üzerinden sürdürmeye devam ettiğiniz zaman gayriahlaki bir iş yapıyorsunuz. 'CHP'deki taciz iddialarını ne yaptınız' diye sorsak hemen çıkıyorlar aile değerlerine saldıran bir tutum takınıyorlar. Bu hiç sağlıklı bir şey değil. Allahtan, bir tek bunlar yapıyor." dedi.

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT